Biegi narciarskie. Kowalczyk startuje w Ruce [Gdzie obejrzeć w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO]

Od piątkowego biegu sprinterskiego stylem klasycznym rozpocznie się sezon Pucharu Świata 2015/2016. W zawodach zobaczymy Justynę Kowalczyk, której dyspozycja będzie sporą niewiadomą, gdyż w ostatnich dnach zmagała się z chorobą. Transmisja na żywo ze sprintu w Ruce w TVP2 i Eurosporcie1.

Multimedia

Inauguracyjne zawody w Finlandii zostaną rozegrane w ramach cyklu Ruka Triple. Wszystkie dotychczasowe minicykle rozgrywane na trasach w Ruce kończyły się triumfami Marit Bjoergen, która z powodu ciąży nie będzie startować w tej edycji PŚ. W skład tegorocznego cyklu Ruka Triple wejdą piątkowy sprint stylem klasycznym, bieg na 10 kiometrów stylem dowolnym (sobota), a rywalizację zakończy bieg pościgowy "klasykiem" na 10 km w niedzielę. Justyna Kowalczyk w ostatnich dniach zmagała się z infekcją gardła i gorączką, ale na swoim profilu na Facebooku zapewniła, że szybko go "wykurzy".

Biegi narciarskie w TVP2 będą komentować w tym sezonie a także prowadzić do nich studio: Przemysław Babiarz i Marek Jóźwik. Stałym ekspertem będzie Bernadetta Piotrowska – wielokrotna mistrzyni Polski i siódma zawodniczka mistrzostw świata w 1993 roku na 30 km techniką dowolną. Warto dodać, że w TVP Sport będzie można śledzić także cykl zawodów w biegach długodystansowych Ski Classics, w których udział – przynajmniej w części biegów – zapowiedziała Justyna Kowalczyk.

Biegi narciarskie – Puchar Świata (TVP2)

27 listopada, Ruka – sprint klas., godz. 12:05
28 listopada, Ruka– 5 km dow., godz. 10:05
29 listopada, Ruka – 10 km klas., godz. 10:05

Komentarze

Skomentuj
  • Sebastian Borowski (gość)

    Czemu dziś nie ma biegów narciarskich na TVP2

    09.12.2017 08:30

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×