"Big Brother 2". Fala krytyki na Wielkiego Brata! Mieszkankom domu obcięto włosy! "Szantaż emocjonalny"

W Domu Wielkiego Brata trwa tydzień dobroczynności. Martyna i Sandra zostały przekonane do obcięcia włosów i oddania ich na cel charytatywny. Mimo że akcja jest słuszna, to jednak widzowie są oburzeni postępowaniem produkcji "Big Brothera".

Multimedia

"Big Brother" - Ania i Sandra obcięły włosy

W Domu Wielkiego Brata trwa kolejny tydzień tematyczny. Tym razem są to dni dobroczynności. U mieszkańców pojawiła się przedstawicielka fundacji O mały włos i przekonywała uczestników "Big Brothera" do obcięcia włosów i przekazania ich na peruki dla chorych osób. Ponieważ włosy oddawane na ten cel muszą być w odpowiedniej kondycji i mieć konkretną długość, to tylko fryzury Martyny i Sandry nadawały się do tej metamorfozy.

Janusz Dzięcioł nie żyje. Zwycięzca pierwszej polskiej edycji zginął w wypadkuZobacz więcej

Oczywiście nie obyło się bez łez, ale dziewczyny ostatecznie zdecydowały się na obcięcie włosów. Internauci jednak są oburzeni i przyznają, że dziewczyny były pod wyjątkową presją.

To nie było fajne. Nie można nikogo zmuszać do pomagania i to w dany sposób, bo pomagać można na tysiące różnych sposobów. Dziewczyny były w beznadziejnej sytuacji, bo cokolwiek by nie zrobiły, to źle. Powinny mieć chociaż z tydzień na zastanowienie się.

Na siłę, jak nie chciałaby to wyszłoby że jest zła😕

Dziewczyny przez łzy godzą się na ten dramat, bo przecież to jest straszne! Wywieranie presji, no ludzie bez przesady

A Wy co sądzicie na ten temat?

"Big Brother" - gdzie oglądać?

Codzienne relacje z wydarzeń rejestrowanych okiem Wielkiego Brata "Big Brother", wieczorne podsumowania z udziałem gości - "Big Brother Nocą", "Big Brother Nocą+" oraz specjalne odcinki dedykowane eliminacjom - "Big Brother Raport", jak i relacje prosto ze studia TVN, czyli "Big Brother Tydzień", zobaczysz na kanale TVN7 oraz na player.pl. Nie chcesz pominąć żadnych szczegółów, newsów i ciekawostek? Oglądaj także tylko na player.pl!

Odpadli Anna Izvarina i Bartłomiej Czochara! Jedna osoba jest już w finale! Kto jest nominowany?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ewelina (gość)

    Nie oglądam tego chłamu ale artykuł czytam i zgadzam się że taka sytuacja nie powinna mieć miejsca. To draństwo stawiać dziewczyny pod ścianą. Jaka produkcja taka kultura.

    09.12.2019 14:15
  • Benny (gość)

    Big gówno,

    09.12.2019 08:19
  • anna (gość)

    Dzisiaj Odpadła wietnamka.I super. fałszywa dwyliciwa podła baba.Jej zdziwiona geba-bez cenna.Zostawiła dzieci Na 3 msce i nic tego nie ma. Ale pytam dlaczego wywallili Sandre ????Miała tylko 10 %głosów na nie.SKORO WIDZOWIE DALLI JEJ TYLKO 10% GŁOSÓW NA NIE TO JAK MOGLIBJEJ DAC WILCZY BILET?!?!Lemieszewski prymityw powinien był odpaść drugi bo miał 38%.a nie Sandra. i co to glupi argument ze była najkrócej? To widzowie oceniają sympatię do uczestnika czy jego staż?!?!?bo jakoś poprzednio Wywalil bUktainke z długim stażem a nie Sandre. program ustawiony. Dno.

    09.12.2019 02:58
  • Bubu (gość)

    Kamil faworyzowany , dlaczego ? Przecież to to żaden kolorowy ptak, tylko cwaniak, kłamca. Przeterminowany adonis , który promuje się w BB, bo już nie ma gdzie.

    09.12.2019 00:48
  • Kamil wygraj życzę Ci tego (gość)

    Dobry program BB więcej jest co oglądać

    08.12.2019 23:04
  • zniesmaczona (gość)

    To co niby ( Wielki Brat ) zrobil z Martyna i Sandra bylo nieprzyjemne delikatnie mowiac, wiedzial ze tylko te 2 kobiety maja dlugie wlosy, innych uczestnikow to nie dotyczylo, bylo to wstetne , zrobione bylo to w pewnym stopniu na sile. Wstyd i wstyd.

    08.12.2019 22:55
  • Edward (gość)

    Brawo dla naiwnych ale o dobrym sercu dziewczyn ,a z tymi organizacjami to ściema ,BB to manipulacja zrobione by wygrał Kamil .

    08.12.2019 22:44
  • Aga Kościelska (gość)

    Co wy piszecie, mogły zdecydować!! Oddały bo doszły do wniosku, że im wlosy odrsona!! Robicie gówno 💩 burze, i tyle,,,, a laski wyglądają lepiej w tych włosach

    08.12.2019 21:39
  • Paulina (gość)

    Jaka Ania chyba Martyna

    08.12.2019 21:33
  • Szkot (gość)

    Jedna wielka ustawka ten big siostra

    08.12.2019 20:59
  • zniesmaczony mieszkaniec Polski (gość)

    "Fundacja o Mały Włos" KRS 0000611447 jedyne co robi pożytecznego (tylko w jak dużym stopniu? To pozostawałoby do sprawdzenia) to przyjmuje ścięte włosy do produkcji peruk dla osób długotrwale pozbawionych 'fryzury', POD WARUNKIEM zbyt niskich dochodów osoby chorej [czyli brak pieniędzy na kupno samemu peruki za około 1800-3000 zł (przykładowa(!) cena peruk)]. ALE każda zbiórka PIENIĘDZY (czyli nie kosmyków włosów!!) jest zgodnie Z REGULAMINEM FUNDACJI idzie na potrzeby fundacji A NIE PRODUKCJĘ PERUK!!! fundacjaomalywlos.pl/fundacja/regulamin-fundacji/ Data obowiązywania obecnego regulaminu: od 01.08.2018 r. Punkt 5, podpunkt 2, 8, 9, 10. Np.: "5.2 Fundacja informuje, że ewentualne środki pieniężne zgromadzone podczas zbiórki prowadzonej bezpośrednio przez Fundację na rachunku bankowym danej zbiórki publicznej będą przeznaczone na ogólne potrzeby fundacji." PRAWDZIWYM PRZEKRĘTEM jest jednak bezprawna prośba o przekazywanie 1% podatku na rzecz tej fundacji, gdy FUNDACJA "O Mały Włos" NIE FIGURUJE W SPISIE "Wykazu organizacji pożytku publicznego uprawnionych do otrzymania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych za 2018 rok w 2019 roku [stan na 6 grudnia 2019 roku]" - bo FUNDACJA NIE POSIADA WYMAGANEGO statusu OPP (organizacji pożytku publicznego)!!!! niw.gov.pl/opp/wykaz-opp/ (proszę klikać na właściwy plik PDF/Excela/.ods(nie kojarzę od jakiego to programu rozszerzenie pliku) wg daty na tej stronie rządowej) Fundacja "O Mały Włos" NIE ZGŁOSIŁA wniosku (terminy są do 30 listopada, czyli raczej były...) o status OPP na rok 2019 [w Kępnie jest 8 organizacji OPP i 2 nowe zgłoszone w ostatnim roku - czyli pojawią się w Wykazie 16 grudnia 2019 r. (linki do plików jeszcze nieaktywne - bo dziś 8 grudnia 2019 oczywiście)] https://sprawozdaniaopp.niw.gov.pl/ (Wystarczy wpisać nazwę miasta Kępno) fundacyjka "O Mały Włos" ['-By Ich Kłamstwo Na Wierzch Nie Wyszło'] NIE MIAŁA i NIE MA PRAWA pobierać 1% PODATKU na jakikolwiek cel (bo ich cele Zbiórek_Pieniężnych(!) to tylko biznes zgodny z ich własnym regulaminem fundacji, z powodu którego [=regulaminu o możliwości brania pieniędzy na co się chce, czyli poza opłatami utrzymania lokalu/administracyjnymi itp. sami mogą Opłacić np. produkcję 10 peruk na rok i przekazać je do szpitala dzieciom z białaczką (chwaląc się przy tym pełną Facebook'ową gębą) i jednocześnie resztę pieniędzy przeznaczyć na 'fajne' pensje dla siebie i wszelkich pracowników tejże fundacji] NIE OTRZYMALIBY statusu OPP do proszenia o 1% podatku od obywateli przy rozliczeniach rocznych podatkowych w Polsce. A prośba na wsparcie finansowe (przy użyciu obrazka 1% podatku wprowadza celowo ludzi w błąd) istnieje: fundacjaomalywlos.pl/chce-pomoc/#wsparcie-finansowe

    FIRMA (fundacja?) "O Mały Włos" CHOĆ nigdzie NIE PODAJE SIĘ za organizację OPP, to celowo WPROWADZA W BŁĄD ludzi grafikami/hasłami/opisami/reklamami ŻE MOGĄ PRZEKAZAĆ im 1% podatku na cele dobroczynne. To bodajże podchodzi pod zakres Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, ale firma ma ogólny status "fundacji", więc może(!) prawnie ma większe zobowiązania do bycia fair-play [a nie tylko 'bussiness league'].

    08.12.2019 17:43
  • Babi (gość)

    KAMIL GLOWA DO GÓRY PSY SZCZEKAJĄ KARAWANA JEDZIE DALEJ...

    08.12.2019 16:19
  • IksIksIks (gość)

    Programy tego typu pokazują, jak bardzo upadł człowiek na przestrzeni wieków. Nie oglądam i nie oglądałam nigdy tego g***a, a weszłam tu tylko dlatego, że artykuły pokazuje całą prawdę. Jak wielkie trzeba mieć parcie na szkło, jak desperacko poszukuje się sławy, by zgłosić się do takiego czegoś i pozwalać sobą pomiatać na oczach całej Polski? A stacje tv, jak długo będą wykorzystywać ludzi do zarobku? Te wszystkie reality show, programy (pseudo) rozrywkowe, gdzie z takich ZWYKŁYCH ludzi robi się debil. Dokąd to zmierza? Szukanie miłości w tv? Podglądanie ludzi w tv? Talent show niech będą, to faktycznie może pomóc się wybić ludziom utalentowanym, ale to? Dno stawu i pół metra mułu.

    08.12.2019 14:13
  • Znajomy (gość)

    Można było ściąć włosy Kamilowi już się ucieszył przed końcem programu już wszystkim dość na dokuczał ten krety z tym swoim łuku ryku uroda koń który mówi

    08.12.2019 14:11
  • Gosc (gość)

    Kamil do juz czas do domu do Ewy. dość ludzi przez ciebie wyleciało co sprawiało tobie wielką Nb radość W B dość fasoryzacji Kamila

    08.12.2019 13:20
  • Ewa (gość)

    One są zadowolone ,dobrze wyglądają i chyba nawet nie przypuszczały ,że to zmiana na lepsze ,poza tym czują radość ze swojej decyzji ,brawo

    08.12.2019 07:38
  • barbarka (gość)

    Wielki brat dał plamę - słabe to, wywierać presję, zarzucić, narzucić dziewczynom pomysł na darowanie włosów. Po zakończeniu programu, mogli się spytać, zaproponować dziewczynom. Nie miały w domu bhp wyjścia...smutne to. Bb faworyzuje Kamila - powiedział do kobiety " spie.. alaj" , na Mateusza rodzinę najechał...kiepski program.nie warto ogladać

    08.12.2019 04:37
  • Znajomy (gość)

    Dokładnie tak. Ciekawe co Pani prezes na to by odpowiedziała

    07.12.2019 20:44
  • Mieszkaniec (gość)

    Napewno chodzi o Julkę.

    07.12.2019 20:41
  • Znajomy (gość)

    Najgorsze jest to że dziewczyny straciły włosy myśląc że pomogą tym potrzebującym, nic więcej mylnego to organizacja to banda oszustów.u nas w wiosce wpłacaliśmy pieniądze, robiliśmy zbiórki włosów znajomi dziewczynki przekazywali niemałe wpłaty na organizacje o mały włos i co ? Dziewczynka miała dostać śliczną perukę , okazało się że dostała ale sztuczną o wartości może 400zł. Na nic zdały się telefony, wizyty w organizacji , Panie wogule nie chciały na ten temat rozmawiać, wręcz straszyły prawnikami. Na dzień dzisiejszy dziewczynka ma nową peruka, ale rodzice musieli sami ją kupić ,dzięki nowym zbiórką i darczyńcą. Tak że ostrzegam przed tą organizacją.

    07.12.2019 20:36