"Big Brother 2". Kamil jest odrzucony przez grupę? Specjalnie prowokuje mieszkańców Domu Wielkiego Brata?

Czy Kamil Lemieszewski jest odrzucony przez pozostałych mieszkańców Domu Wielkiego Brata? Czy specjalnie ich prowokuje? Wygląda na to, że to uczestnik "Big Brothera", który wzbudza obecnie najwięcej emocji.

Multimedia

Kamil Lemieszewski odrzucony przez grupę?

W programie "Big Brother" robi się coraz gorącej. Kamil jest na cenzurowanym. Po raz kolejny nominowany do opuszczenia Domu Wielkiego Brata i coraz bardziej nielubiany przez grupę. Ania postanowiła porozmawiać z Kamilem i dowiedzieć się z czego wynika jego zachowanie? Co Kamil myśli na temat sytuacji w Domu Wielkiego Brata?

Oliwia oszukuje Maćka? Co ją łączy z Kamilem Lemieszewskim z "Big Brothera"?Zobacz więcej

Kamil ma 36 lat. To człowiek orkiestra. Z wykształcenia pielęgniarz i położnik, ale pracował też między innymi jako aktor, kaskader, statysta, cyrkowiec i barman. Grał epizody w wielu zagranicznych filmach, takich jak "Król Artur", "Peaky Blinders", "Han Solo", "Gwiezdne wojny – historie".

Przed wejściem do Domu Kamil mieszkał w Londynie. Zafascynowany antropologią kultury i historią antyczną. Ma w planach napisanie książki o początkach religii katolickiej. Wie, że dla otoczenia jego życie może wydawać się szalone, jednak dla niego szaleństwo to norma.

OGLĄDAJ co dzieje się w Domu Wielkiego Brata na Player.pl!

Codzienne relacje z wydarzeń rejestrowanych okiem Wielkiego Brata "Big Brother", wieczorne podsumowania z udziałem gości - "Big Brother Nocą", "Big Brother Nocą+" oraz specjalne odcinki dedykowane eliminacjom - "Big Brother Raport", jak i relacje prosto ze studia TVN, czyli "Big Brother Tydzień", zobaczysz na kanale TVN7 oraz na player.pl. Nie chcesz pominąć żadnych szczegółów, newsów i ciekawostek? Oglądaj także tylko na player.pl!

Bliźniaczki rozdzielone! Kto jest nominowany do opuszczenia Domu Wielkiego Brata? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ZNIESMACZONY (gość)

    Program Dno, wszyscy wcześniej się znają , juź wcześniej gdzieś grali .Obrzydliwe jak Kamil goły , z sznurkiem W D...Pie kręci się W kuchni przy stole A inni są normalnie ubrani , dlaczego W Brat nie reaguje to jest OBRZYDLIWE FUJ....

    17.10.2019 12:58
  • Niezainteresowana (gość)

    Program jest beznadziejny wprowadziliscie oszołomów do programu nie da się tego oglądać beznadzieja

    11.10.2019 08:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×