"Big Brother 2". Kamil Lemieszewski i Ewa Kępys mają romans? Internauci sugerują, że są parą w życiu prywatnym!

Kamil Lemieszewski i Ewa Kępys mają romans? Wygląda na to, że między dwójką uczestników "Big Brothera" rodzi się uczucie, ale internauci węszą już w tym podstęp. Niektórzy twierdzą, że Kamil i Ewa znają się prywatnie!

Multimedia

Kamil Lemieszewski i Ewa Kępys mają romans?

Czy w Domu Wielkiego Brata rodzi się kolejny romans? Ewa Kępys pojawiła się w programie zaledwie kilka dni temu, ale już zdążyła namieszać i zawrócić w głowie ekscentrycznemu Kamilowi. Atrakcyjna 28-latka i aktor bardzo szybko znaleźli wspólny język i zapałali do siebie sympatią. Fani programu "Big Brother" twierdzą, że Ewa ma dobry wpływ na Kamila, a mężczyzna zmienił już nieco dzięki niej swoje podejście i zachowanie.

Kasia Strojek doigrała się! Musiała opuścić Dom Wielkiego Brata! Zobacz więcej

Wygląda na to, że między kolejnymi uczestnikami "Big Brothera" rodzi się uczucie, ale część internautów dopatruje się w ich relacji tzw. ustawki. Niektórzy twierdzą, że Kamil i Ewa znają się od dawna, a także są parą w życiu prywatnym.

Patrząc na zachowanie Kamila i Ewy na streamie myślę, że nie tylko znają się od dawna ale także są parą

Ktoś z widzów robi idiotów. ta para ewidentnie znała się wcześniej

Prawdopodobnie byli para przed programem, ona nie zdążyła nic zrobić a on już cały był w skowronkach jak ją zobaczył na wejściu

Co sądzicie o domysłach, które snują widzowie "Big Brothera"? Też uważacie, że Kamil Lemieszewski i Ewa Kępys prywatnie są parą?

Zobacz galerię

OGLĄDAJ co dzieje się w Domu Wielkiego Brata na Player.pl!

Codzienne relacje z wydarzeń rejestrowanych okiem Wielkiego Brata "Big Brother", wieczorne podsumowania z udziałem gości - "Big Brother Nocą", "Big Brother Nocą+" oraz specjalne odcinki dedykowane eliminacjom - "Big Brother Raport", jak i relacje prosto ze studia TVN, czyli "Big Brother Tydzień", zobaczysz na kanale TVN7 oraz na player.pl. Nie chcesz pominąć żadnych szczegółów, newsów i ciekawostek? Oglądaj także tylko na player.pl!

Kamil jest odrzucony przez grupę? Specjalnie prowokuje mieszkańców Domu Wielkiego Brata?Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Alicja (gość)

    To, że jest piękna (najładniejsza dziewczyna wszystkich edycji) to widać na pierwszy rzut oka ale sprawia też wrażenie wartościowej i empatycznej osoby. Kibicuję jej szczególnie z tego powodu że ma odwagę przeciwstawić się grupie jeśli zachodzi taka potrzeba.

    19.10.2019 06:13

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×