"Big Brother 2". Kamil Lemieszewski przeszedł kolejną metamorfozę! Jak wygląda w krótkich włosach?

Kamil Lemieszewski - zwycięzca 2. edycji "Big Brothera" w TVN7 przeszedł kolejną metamorfozę! Tym razem nie tylko przefarbował włosy, ale też mocno je skrócił! Jak wygląda w krótkich włosach?

Multimedia

Metamorfoza Kamila Lemieszewskiego z "Big Brothera"

Zwycięzca 2. edycji "Big Brothera" w TVN7, Kamil Lemieszewski nie pozwala o sobie zapomnieć. Najpierw twierdził, że długo dostawał swojej nagrody, przez co na święta Bożego Narodzenia został bez grosza. Później przefarbował włosy na platynowy blond i postanowił wrócić do Polski dla Ewy - swojej ukochanej, poznanej w Domu Wielkiego Brata. Teraz zaprezentował swoją kolejną metamorfozę.

Kamil i Ewa wzięli ślub?! "Teraz czas na chwile poślubnej celebracji"Zobacz więcej

W Dniu Kobiet pokazał się w mediach społecznościowych w całkiem nowej odsłonie. Ściął włosy na krótko i powrócił do ciemnego koloru. Na niektórych zdjęciach jego włosy mają kolor niebieski.

Wiele osób, komentujących nowy wygląda Kamila wskazuje, że metamorfoza odmłodziła zwycięzcę "Big Brothera". "No myślę Kamil, że gdzieś zgubiłeś 10 lat!" - stwierdziła koleżanka Kamila z Domu Wielkiego Brata, Kasia Strojek. "Super świeżo, młodo i wiosennie" - zauważyła jedna z Internautek. A Wam, jak się podoba?

Kamil i Wiktor razem NAGO na zdjęciach! O co chodzi?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×