"Big Brother 2". Kasia Strojek doigrała się! Musiała opuścić Dom Wielkiego Brata!

Kasia Strojek za wielokrotne złamanie regulaminu, w trybie natychmiastowym, musiała opuścić Dom Wielkiego Brata! Co tym razem zrobiła? Sprawdź, co dzieje się w programie "Big Brother"!

Multimedia

Kasia Strojek opuściła Dom Wielkiego Brata!

W związku z wielokrotnym złamaniem zasad panujących w Domu Wielkiego Brata, Kasia Strojek w trybie natychmiastowym musiała opuścić program. Decyzja Wielkiego Brata jest ostateczna i nieodwracalna.

Natalia Dawidowska nominowana do opuszczenia Domu Wielkiego Brata. Co się stało?Zobacz więcej

Pomimo licznych ostrzeżeń i upomnień ze strony Wielkiego Brata, Kasia Strojek po raz kolejny dopuściła się naruszenia regulaminu i nie zastosowała się do zasad panujących w Domu. W ubiegłym tygodniu, kiedy Kasia nie dotrzymała zakazu palenia, Wielki Brat poinformował ją w Pokoju Zwierzeń, że jest to jej ostatnie przewinienie. Za karę musiała związać się sznurkiem z Kamilem, którego najbardziej nie lubi.

Niestety Kasia po raz kolejny złamała zakaz Wielkiego Brata. W konsekwencji Wielki Brat podjął decyzję o karnym usunięciu Kasi z programu. Będzie ona gościem "Big Brother Nocą" w środę, 16 października o godz. 23:40 na antenie TVN7.

OGLĄDAJ co dzieje się w Domu Wielkiego Brata na Player.pl!

Codzienne relacje z wydarzeń rejestrowanych okiem Wielkiego Brata "Big Brother", wieczorne podsumowania z udziałem gości - "Big Brother Nocą", "Big Brother Nocą+" oraz specjalne odcinki dedykowane eliminacjom - "Big Brother Raport", jak i relacje prosto ze studia TVN, czyli "Big Brother Tydzień", zobaczysz na kanale TVN7 oraz na player.pl. Nie chcesz pominąć żadnych szczegółów, newsów i ciekawostek? Oglądaj także tylko na player.pl!

Odpadł Łukasz Stawicki! Kamil znowu jest nominowany do wyjścia z Domu Wielkiego Brata?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Poprzedni mieszkańcy Domu radzą nowym!

Komentarze

Skomentuj
  • Gość (gość)

    Też tam myślę Justyna. Teraz Natalia jest smutna i samotna a ta nowa będzie chciała to wykorzystać.

    18.10.2019 09:17
  • Justyna (gość)

    Kasie wyrzucili tylko dlatego żeby ta nowa blądynka podrywała Natalie

    18.10.2019 08:22

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×