"Big Brother 2". Kolejne karne nominacje w Domu Wielkiego Brata! Kto dołączył do Ewy i Kamila?

Kolejne karne nominacje w Domu Wielkiego Brata! Aż trzy osoby dołączyły do nominowanych w tym tygodniu Ewy i Kamila! Co zrobili uczestnicy "Big Brothera"? Oto szczegóły!

Multimedia

Karne nominacje w Domu Wielkiego Brata!

Za nieprzestrzeganie zasad nowego zadania tygodniowego Wielki Brat zdecydował, że Martyna, Mateusz oraz Vasilis dołączają do grona nominowanych, czyli do Ewy i Kamila! Co zrobili?

Tydzień apokalipsy w domu Wielkiego Brata! Co się wydarzy?Zobacz więcej

Mateusz został nominowany za brak subordynacji i nakłanianie do nieprzestrzegania zadania od Wielkiego Brata. Vasilis otrzymał nominację za niedopilnowanie zadania - miał sprawić, by pozostali uczestnicy nie urządzali sobie "turbodrzemek". Natomiast Martyna dołączyła do grona nominowanych za podważanie autorytetu Wielkiego Brata. Widzowie mogą zatem głosować na pięć osób, a nie na dwie - jak to było po niedzielnych oficjalnych nominacjach.

"Big Brother" - gdzie oglądać?

Codzienne relacje z wydarzeń rejestrowanych okiem Wielkiego Brata "Big Brother", wieczorne podsumowania z udziałem gości - "Big Brother Nocą", "Big Brother Nocą+" oraz specjalne odcinki dedykowane eliminacjom - "Big Brother Raport", jak i relacje prosto ze studia TVN, czyli "Big Brother Tydzień", zobaczysz na kanale TVN7 oraz na player.pl. Nie chcesz pominąć żadnych szczegółów, newsów i ciekawostek? Oglądaj także tylko na player.pl!

Namiętny pocałunek Ewy i Kamila w Domu Wielkiego Brata! Będzie z tego coś więcej?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Barbara (gość)

  WASILIS LIZUS DUP ~~~WYPAD MIĘKA GNIDO

  06.11.2019 11:59
 • Kristian (gość)

  Ci ci znęcał się nad Kamilem odpadają, Ostatnio Natalia Dawidowska tak szmaciła Kamila , wpiepszyła się i chciała rozbić Ewę i Kamila. To wyrafinowany i przebiegły babsztyl, wyjątkowo obrzydliwa. Znam ją to prawdziwa SUCZ zawsze taka jest. A płacz to stare chwyty tego padalca

  06.11.2019 11:56
 • Kristi (gość)

  Kamil to jedyny normalny facet z jajami, reszta sprzedała by się źeby zostać dłuźej, Mateusz ~psychol Anka burdelówka~Wasil miękkie gówno, Malwina ~CWANA SUCZ

  06.11.2019 11:47
 • Gość (gość)

  Ten program to zwykly .burdel

  05.11.2019 21:29
 • Oko (gość)

  Obecny B.B to dno.Wiadomo ,że nie telewidzowie decydują kto wyjdzie. Oglądam rzadko bo ll edycja jest denna.To nie BB tylko B.S.i wiadomo, że Ewa i jej partner muszą zostać więc karne "nominacje.Już nie będziemy oglądać program!

  05.11.2019 10:43

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×