"Big Brother 2". Maja Sablewska wchodzi do Domu Wielkiego Brata! Pokaże mieszkańcom, jak się ubierać

Kolejny gość w Domu Wielkiego Brata! Tym razem mieszkańców odwiedzi Maja Sablewska. Jakie będzie jej zadanie? Czy pokaże uczestnikom "Big Brothera", jak powinni się ubierać?

Multimedia

Maja Sablewska w "Big Brotherze"

Już wkrótce mieszkańcy Domu Wielkiego Brata powitają nowego gościa. Po Magdzie Gessler i Tomaszu Karolaku, w "Big Brotherze" zobaczymy Maję Sablewską. Popularna stylistka wejdzie do Domu Wielkiego Brata w poniedziałek, 28 października.

Uczestnik na własne życzenie opuścił Dom Wielkiego Brata! Dlaczego? Zobacz więcej

Sablewska pokaże mieszkańcom, jak powinni się ubierać i jaki styl najbardziej do nich pasuje. Jak zareagują na pojawienie się Mai w programie? Czy ta wizyta odznaczy się czymś wyjątkowym? Przekonamy się już wkrótce!

"Big Brother" - gdzie oglądać?

Codzienne relacje z wydarzeń rejestrowanych okiem Wielkiego Brata "Big Brother", wieczorne podsumowania z udziałem gości - "Big Brother Nocą", "Big Brother Nocą+" oraz specjalne odcinki dedykowane eliminacjom - "Big Brother Raport", jak i relacje prosto ze studia TVN, czyli "Big Brother Tydzień", zobaczysz na kanale TVN7 oraz na player.pl. Nie chcesz pominąć żadnych szczegółów, newsów i ciekawostek? Oglądaj także tylko na player.pl!

Natalia Nienałtowska w Domu Wielkiego Brata! Wcześniej była w "Top Model"!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×