"Big Brother 2". Malwina i Mateusz mają romans?! Powtórzą historię Madzi i Oleha z poprzedniej edycji?

Malwina i Mateusz z "Big Brothera" mają romans?! Czy ta dwójka mieszkańców Domu Wielkiego Brata powtórzy historię Madzi i Oleha z poprzedniej edycji?

Multimedia

Malwina i Mateusz mają romans?

W Domu Wielkiego Brata jest coraz goręcej! Malwina i Mateusz od pewnego czasu stają się sobie coraz bliżsi. Przekraczają kolejne granice intymności – ostatnio spędzili razem sporo czasu w Sekretnym Pokoju. - Czas spędzony w Sekretnym Pokoju zbliża bardziej, niż mi się wydawało - przyznał Mateusz w Pokoju Zwierzeń.

"Sławina" przyznał się do uzależnienia od narkotyków. W Domu Wielkiego Brata pojawiła się jego mama!Zobacz więcej

Pojawiają się podejrzenia, że Malwina i Mateusz mogą powtórzyć historię Madzi i Oleha z poprzedniej edycji "Big Brothera". Warto przypomnieć, że to nie jedyna para, która powstała właśnie w Domu Wielkiego Brata. Związek po zakończeniu programu stworzyli także Angelika i Igor. Czy teraz będzie podobnie?

Zobaczcie, na jakie gesty wobec Malwiny zdobył się Mateusz. Czy można już mówić o romansie?

Zobacz galerię

OGLĄDAJ co dzieje się w Domu Wielkiego Brata na Player.pl!

Codzienne relacje z wydarzeń rejestrowanych okiem Wielkiego Brata "Big Brother", wieczorne podsumowania z udziałem gości - "Big Brother Nocą", "Big Brother Nocą+" oraz specjalne odcinki dedykowane eliminacjom - "Big Brother Raport", jak i relacje prosto ze studia TVN, czyli "Big Brother Tydzień", zobaczysz na kanale TVN7 oraz na player.pl. Nie chcesz pominąć żadnych szczegółów, newsów i ciekawostek? Oglądaj także tylko na player.pl!

Kamil jest odrzucony przez grupę? Specjalnie prowokuje mieszkańców Domu Wielkiego Brata?Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Przysiega pdcinek (gość)

    Q

    11.10.2019 07:22

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×