"Big Brother 2". Natalia Nienałtowska w Domu Wielkiego Brata! Wcześniej była w "Top Model"!

Natalia Nienałtowska w Domu Wielkiego Brata! Okazuje się, że nowa uczestniczka "Big Brothera" wcześniej była w "Top Model"! Kim jest Natalia Nienałtowska?

Multimedia

Natalia Nienałtowska - z "Top Model" do "Big Brothera"!

Nowe uczestniczki w programie "Big Brother"! Do Domu Wielkiego Brata weszły Ewa Kępys i Natalia Nienałtowska. Widzowie szybko skojarzyli, że jedną z nich już wcześniej gdzieś widzieli! Okazuje się, że Natalia pojawiła się na castingu do "Top Model"! Przeszła go, ale odpadła na etapie boot camp. - To dodało mi dużo pewności siebie - przyznaje.

Ewa i Natalia - nowe mieszkanki Domu Wielkiego Brata! Kogo zabiorą na rajską plażę?Zobacz więcej

Natalia Nienałtowska ma 23 lata. Pochodzi z Warszawy, ale przez ostatnie dwa lata mieszkała w Australii. Tam został jej ukochany, który także był w "Top Model". Ewa to reprezentantka Polski na Mistrzostwach Europy Juniorów w pływaniu w 2012 roku. W Sydney pracuje jako instruktor pływania, a w wolnych chwilach uprawia surfing. Marzy o byciu modelką lub prezenterką telewizyjną.

Nieodłącznym elementem stylu życia Natalii jest codzienny trening oraz zdrowe odżywianie. Uwielbia podróżować i organizować wycieczki w ciekawe miejsca. Uważa, że jej najmocniejszą cechą jest wytrwałość w dążeniu do celu. Jak poradzi sobie w Domu Wielkiego Brata?

OGLĄDAJ co dzieje się w Domu Wielkiego Brata na Player.pl!

Codzienne relacje z wydarzeń rejestrowanych okiem Wielkiego Brata "Big Brother", wieczorne podsumowania z udziałem gości - "Big Brother Nocą", "Big Brother Nocą+" oraz specjalne odcinki dedykowane eliminacjom - "Big Brother Raport", jak i relacje prosto ze studia TVN, czyli "Big Brother Tydzień", zobaczysz na kanale TVN7 oraz na player.pl. Nie chcesz pominąć żadnych szczegółów, newsów i ciekawostek? Oglądaj także tylko na player.pl!

Odpadł Łukasz Stawicki! Kamil znowu jest nominowany do wyjścia z Domu Wielkiego Brata?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Poprzedni mieszkańcy Domu radzą nowym!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×