"Big Brother 2". Nominowany Przemysław Karda chce opuścić Dom Wielkiego Brata! Uratuje Olę?

W Domu Wielkiego Brata odbyły się pierwsze nominacje! Po tym, jak o ich wynikach dowiedzieli się uczestnicy, Przemysław Karda zdecydował, że chce zrezygnować z udziału w programie "Big Brother".

Multimedia

"Big Brother 2" - pierwsze nominacje

Uczestnicy 2. edycji "Big Brothera" w TVN7 wiedzą już, jak to jest wytypować kogoś do opuszczenia Domu Wielkiego Brata. Za nimi pierwsze nominacje, w czasie których najczęściej padało imię "Karolina" - Karolina Sztafa została wskazana przez 10 współmieszkańców! Ola Balawender i Przemek Karda dostali po 5 nominacji.

Poznaj nowych mieszkańców Domu Wielkiego Brata! Dlaczego nie ma Karoliny Włodarskiej?Zobacz więcej

Wkrótce okazało się, że ponieważ Mateusz złamał regulamin, Karolina ma immunitet. Z kolei Przemek oznajmił, że chce na własne życzenie opuścić Dom Wielkiego Brata. Stwierdził, że będzie to dobra decyzja zarówno dla niego, jak i dla reszty domowników. Do Oli powiedział natomiast: "Mi ten program nic nie da. Ty jesteś młodą dziewczyną".

OGLĄDAJ co dzieje się w Domu Wielkiego Brata na Player.pl!

Decyzja Przemka bardzo poruszyła pozostałych uczestników, zwłaszcza Olę i Malwinę, które w związku z tym nawet uroniły łzę. Czy decyzja Przemka jest nieodwracalna? Dowiemy się wkrótce!

Gabi Drzewiecka zapowiada zmiany w programie! Co wydarzy się w nowym sezonie?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Poprzedni mieszkańcy Domu radzą nowym!

"Big Brother" - kiedy oglądać?

Codzienne relacje z wydarzeń rejestrowanych okiem Wielkiego Brata "Big Brother", wieczorne podsumowania z udziałem gości - "Big Brother Nocą", "Big Brother Nocą+" oraz specjalne odcinki dedykowane eliminacjom - "Big Brother Raport", jak i relacje prosto ze studia TVN, czyli "Big Brother Tydzień", zobaczysz na kanale TVN7 oraz na player.pl. Nie chcesz pominąć żadnych szczegółów, newsów i ciekawostek? Oglądaj także tylko na player.pl!

Magdzia i Oleh przyznali, że TEGO jeszcze nie robili razem!Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×