"Big Brother 2". Ola Balawender wyrzucona z Domu Wielkiego Brata! Co zrobiła?

Aleksandra Balawender musiała opuścić Dom Wielkiego Brata! Wszystko przez to, że złamała regulamin! Co dokładnie się wydarzyło? Sprawdź, dlaczego nie zobaczymy już Oli w programie "Big Brother"!

Multimedia

"Big Brother 2" - Ola wyrzucona!

W związku z rażącym naruszeniem regulaminu przez Olę Balawender, złamaniem najważniejszego prawa zakazu rozmów o nominacjach i nominowanych Wielki Brat zdecydował, że uczestniczka w trybie natychmiastowym musi opuścić program. Decyzja Wielkiego Brata jest ostateczna i nieodwracalna.

"Sławina" przyznał się do uzależnienia od narkotyków. W Domu Wielkiego Brata pojawiła się jego mama!Zobacz więcej

Co się stało? Otóż, Ola próbowała wpłynąć na wyniki głosowania widzów sugerując, na kogo powinni oddawać głosy. Zasady panujące w Domu Wielkiego Brata są jasne – nie wolno rozmawiać o nominacjach, szeptać, ani namawiać do głosowania na konkretnych uczestników. W związku ze swoimi czynami, Ola musiała ponieść konsekwencje. Opuściła Dom Wielkiego Brata.

OGLĄDAJ co dzieje się w Domu Wielkiego Brata na Player.pl!

Codzienne relacje z wydarzeń rejestrowanych okiem Wielkiego Brata "Big Brother", wieczorne podsumowania z udziałem gości - "Big Brother Nocą", "Big Brother Nocą+" oraz specjalne odcinki dedykowane eliminacjom - "Big Brother Raport", jak i relacje prosto ze studia TVN, czyli "Big Brother Tydzień", zobaczysz na kanale TVN7 oraz na player.pl. Nie chcesz pominąć żadnych szczegółów, newsów i ciekawostek? Oglądaj także tylko na player.pl!

Tomasz Karolak wejdzie do Domu Wielkiego Brata? Będzie śpiewał dla mieszkańców?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×