"Big Brother 2". Smutna Ewa Kępys po wyjściu z Domu Wielkiego Brata. Żałuje swojej decyzji?

Ewa Kępys, która w "Big Brotherze" zaangażowała się uczuciowo w stosunku do dwóch osób, właśnie opuściła Dom Wielkiego Brata. Czy była mieszkanka żałuje swojej decyzji?

Multimedia

Ewa Kępys spędziła burzliwy miesiąc w Domu Wielkiego Brata. Dziewczynę najpierw połączyła silna więź z Natalią Dawidowską, jednak za chwilę do mieszkańców dołączył Kamil, który zawrócił Ewie w głowie. Ewę i Kamila połączył romans, a Natalia odpadła z programu zanim dziewczyny zdążyły sobie wszystko wyjaśnić.

Ewa chce opuścić Dom Wielkiego Brata! Wszystko przez spotkanie z Natalią?Zobacz więcej

Niespodziewanie w Domu Wielkiego Brata w Sekretnym Pokoju doszło do spotkania Ewy i Natalii, podczas którego Natan wyjaśniła, że dla niej nie ma szans na kontynuację tej znajomości. Następnego dnia Ewa poinformowała, że chce opuścić program.

W poniedziałkowym (18.11) wydaniu "Dzień Dobry TVN" gościem była Ewa, która opowiedziała o swoim pobycie w Domu Wielkiego Brata. Była mieszkanka zdradziła, że była to największa przygoda jej życia. Przyznała też, że nie jest łatwo żywić uczucia do dwóch osób na raz.

Ewa wydawała się smutna podczas tej rozmowy, kiedy jednak Anna Kalczyńska spytała ją o samopoczucie, dziewczyna zdradziła, że to wszystko przez niewyspanie.

Co jeszcze opowiedziała Ewa? Jak układają się jej relacje z Natalią? Czy czeka na Kamila?

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×