"Big Brother 2". Tomasz Karolak wejdzie do Domu Wielkiego Brata? Będzie śpiewał dla mieszkańców?

Tomasz Karolak wejdzie do Domu Wielkiego Brata? To bardzo możliwe! Jak podają media, aktor już wkrótce pojawi się w programie "Big Brother"! Jaka będzie jego rola? Czy będzie śpiewał dla mieszkańców?

Multimedia

Tomasz Karolak w "Big Brother"

Kolejny gość w Domu Wielkiego Brata! Niedawno mieszkańców odwiedziła Magda Gessler, która narobiła sporo zamieszania. Restauratorka przeprowadziła "kuchenną rewolucję". Poradziła także panom, co robić, aby rozładować napięcie seksualnego. Stwierdziła, że powinni "wyżyć się w kuchni".

Magda Gessler próbowała opanować kryzys kuchenny w domu Wielkiego Brata! Udało się?Zobacz więcej

Po Magdzie Gessler, kolejnym gościem będzie prawdopodobnie Tomasz Karolak. Jak podaje pudelek.pl, uczestnicy "Big Brothera" będą mieli okazję poznać bliżej aktora reaktywowanego serialu "39 i pół" oraz posłuchać, jak śpiewa. Karolak ma zawitać w Domu Wielkiego Brata w niedzielę, 6 października.

OGLĄDAJ co dzieje się w Domu Wielkiego Brata na Player.pl!

Codzienne relacje z wydarzeń rejestrowanych okiem Wielkiego Brata "Big Brother", wieczorne podsumowania z udziałem gości - "Big Brother Nocą", "Big Brother Nocą+" oraz specjalne odcinki dedykowane eliminacjom - "Big Brother Raport", jak i relacje prosto ze studia TVN, czyli "Big Brother Tydzień", zobaczysz na kanale TVN7 oraz na player.pl. Nie chcesz pominąć żadnych szczegółów, newsów i ciekawostek? Oglądaj także tylko na player.pl!

"Sławina" przyznał się do uzależnienia od narkotyków. W Domu Wielkiego Brata pojawiła się jego mama!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×