"Big Brother 2" - uczestnicy! Poznaj nowych mieszkańców Domu Wielkiego Brata! Dlaczego nie ma Karoliny Włodarskiej?

Nowi uczestnicy programu "Big Brother" weszli do Domu Wielkiego Brata! Kim są osoby, które zdecydowały zamknąć się na 90 dni pod okiem kamer? Dlaczego wśród nich nie ma Karoliny Włodarskiej? Poznaj bliżej ich wszystkich!

Multimedia

"Big Brother 2" - uczestnicy

W pierwszym odcinku "Big Brother Arena" nowej edycji "Big Brothera" na antenie TVN7 Gabi Drzewiecka powitała piętnastu uczestników, którzy zostali wyłonieni w ramach castingu. Dołączył do nich szesnasty mieszkaniec Domu Wielkiego Brata, na którego przez tydzień mogli głosować widzowie. Jest to Martyna Lewandowska.

Gabi Drzewiecka zapowiada zmiany w programie! Co wydarzy się w nowym sezonie?Zobacz więcej

Kim są uczestnicy nowego "Big Brothera"? W odróżnieniu od poprzedniej edycji, ekipa Wielkiego Brata jest dużo starsza - średnia wieku to 30 lat. Nie brakuje osób o zagranicznych rysach twarzy - mamy pół Polkę - pół Wietnamkę, greckiego amanta oraz Niemkę z polskimi korzeniami.

OGLĄDAJ co dzieje się w Domu Wielkiego Brata na Player.pl!

Wśród nowych mieszkańców Domu są także m.in. bliźniaczki, zawodowy model, były żołnierz oraz aktor mieszkający w Londynie. Nie ma wątpliwości, że to będzie ciekawa mieszanka osobowości!

Karolina Włodarska - dlaczego jej nie ma?

Pod koniec poprzedniej edycji "Big Brothera" przedstawiono pierwszą uczestniczkę jesiennej odsłony show. Była nią 27-letnia modelka, Karolina Włodarska. Nie pojawiła się ona jednak wśród przywitanych przez prowadzących nowych mieszkańców Domu Wielkiego Brata. Okazuje się bowiem, że Karolina musiała zrezygnować z udziału w programie ze względów osobistych.

Łukasz Darłak ma traumę po programie! Jak poradził sobie z hejtem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Poprzedni mieszkańcy Domu radzą nowym!

"Big Brother" - kiedy oglądać?

Codzienne relacje z wydarzeń rejestrowanych okiem Wielkiego Brata "Big Brother", wieczorne podsumowania z udziałem gości - "Big Brother Nocą", "Big Brother Nocą+" oraz specjalne odcinki dedykowane eliminacjom - "Big Brother Raport", jak i relacje prosto ze studia TVN, czyli "Big Brother Tydzień", zobaczysz na kanale TVN7 oraz na player.pl. Nie chcesz pominąć żadnych szczegółów, newsów i ciekawostek? Oglądaj także tylko na player.pl!

Magdzia i Oleh przyznali, że TEGO jeszcze nie robili razem!Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
 • Barbra (gość)

  Zagranie z Łukaszem było poniżej pasa. Karolina od początku była nominowana do wyjścia z domu BB. Nic nie wnosiła, tylko mąciła, no chyba ze o to chodzi w tym programie ?

  30.09.2019 11:25
 • Hagen (gość)

  Gabi to mi się kojarzy z Niemcami.

  14.09.2019 06:55
 • Gabryś (gość)

  Jeszcze się na dobre nie zaczęło a ta cała Gabi już mnie wkurza.

  14.09.2019 06:48
 • Etnogryg (gość)

  "...Karolina z pochodzenia jest góralką..." QTFA.

  14.09.2019 06:45

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×