"Big Brother 2". Widzowie krytykują Wielkiego Brata! Zagrał na psychice Łukasza?

Widzowie krytykują Wielkiego Brata za decyzję, którą podjął w 3. odcinku "Big Brother Arena". Mimo głosowania widzów, to Łukasz miał zdecydować, kto odpadnie z programu "Big Brother 2" w TVN7.

Multimedia

"Big Brother 2" - Łukasz zdecydował, kto odpadnie

W czasie 3. odcinka "Big Brother Arena" 2. edycji reality show TVN7 ogłoszono, że widzowie zdecydowali, że Dom Wielkiego Brata powinna opuścić Karolina Sztafa. Drugi według głosowania był Łukasz Stawicki, który kilka dni temu sam chciał zrezygnować z programu. Wielki Brat postanowił, że ostatecznie to on ma podjąć decyzję, kto odpadnie z "Big Brothera".

Karolina Sztafa odpadła z programu! Kto jest nominowany do opuszczenia Domu Wielkiego Brata?Zobacz więcej

Na podjęcie decyzji Łukasz miał czas do końca programu "Big Brother Arena". W czasie, gdy bił się z myślami, odbyły się kolejne nominacje. Mieszkańcy Domu Wielkiego Brata nie mogli głosować ani na niego, ani na Karolinę.

OGLĄDAJ co dzieje się w Domu Wielkiego Brata na Player.pl!

Widzowie nie wytrzymali. Już w trakcie programu posypały się głosy wskazujące na to, że stacja emitująca "Big Brothera" nie liczy się z ich zdaniem. Podkreślano, że jeśli to uczestnicy mają decydować, kto odpadnie, to widzom należy oddać pieniądze za wysłane sms-y. Niektórzy zauważyli też, że Wielki Brat zagrał na psychice Łukasza, dla którego podjęcie ostatecznej decyzji było bardzo trudne.

Jest to slabe i swiadczy o braku szacunku dla glosujacych.

Po to mamy głosowanie by jego wyników przestrzegać. To my decydujemy kogo chcemy oglądać a kogo nie. Ja przestaję głosować i myślę że tak powinni zrobić wszyscy głosujacy. Szanuje swoje pieniądze

To jest już przegięcie. Kim ona dla TVNu jest, że chcą unieważniać głosy widzów, którzy za te głosy płacą? Kpina!

Za nikim tu nie stoję, nikogo nie bronię, ale to jak pojechaliscie po psychice Łukasza to już chyba lekkie przegięcie. Granie na emocjach też ma swoje granice, przekraczanie ich może mieć bardzo złe skutki. Moim zdaniem przesada, co się wyprawia w tym programie.. Po co te smsy osoby wysyłają jak i tak kto inny decyduje?

- Ja nie powinienem podejmować tej decyzji.To nie powinno tak wyglądać -powiedział Łukasz, pocz czym zdecydował podobnie jak widzowie - to Karolina opuściła Dom Wielkiego Brata. Kolejni nominowani to z kolei Gosia i Kamil. Czy widzowie wciąż będą głosować?

Romans kobiet w Domu Wielkiego Brata? Natalia pocałowała Gosię, a poźniej... Kasię?!Zobacz więcej

Zobacz galerię

"Big Brother" - kiedy oglądać?

Codzienne relacje z wydarzeń rejestrowanych okiem Wielkiego Brata "Big Brother", wieczorne podsumowania z udziałem gości - "Big Brother Nocą", "Big Brother Nocą+" oraz specjalne odcinki dedykowane eliminacjom - "Big Brother Raport", jak i relacje prosto ze studia TVN, czyli "Big Brother Tydzień", zobaczysz na kanale TVN7 oraz na player.pl. Nie chcesz pominąć żadnych szczegółów, newsów i ciekawostek? Oglądaj także tylko na player.pl!

Komentarze

Skomentuj
 • jeszcze OGLĄDAM. (gość)

  Jak braknie KAMILA to co tam oglądać?

  11.10.2019 22:27
 • Kristi (gość)

  Bliźniaczki tylko jedzą i leżą pod kocem, wyglądają jak fleje fuj....

  02.10.2019 22:35
 • Zuza (gość)

  Każda z osób biorących udział w BB jest tam po to aby zaistnieć i wygrać. Łukasz się do tego przyznaje i Karolina też po to tam była. Dlaczego BB na wizji nie zapytał pozostałych uczestników jak by postąpili w takiej sytuacji? Jestem pewna, że każdy z nich ,, oszczędziłoby siebie. Bardzo mi się tego rodzaju wkręcanie nie podoba. Jeśli BB ignoruje decyzje widzów to ja dziękuję za taki program. Łukasz trzymaj się.

  02.10.2019 08:18
 • Alicja (gość)

  To był świetny test na to jakim faktycznie człowiekiem jest Łukasz. Kreował się na super fajnego dżentelmena, opiekuńczego A zarazem męskiego. Był bardzo blisko z Karoliną, podejrzewam, że gdyby zdecydował o pozostawieniu Karoliny to de facto nie odpadł by z programu. WB pozostawiłby go na kilka dni w ukryciu, szanując decyzję widzów. A tak sam skazał się na niebyt w tej grupie.

  01.10.2019 13:41
 • krystyna (gość)

  Masakra jak tak można wjechali na osychikę Łukasza biedny płakał co wy robicie z tymi ludzmi .Karolina to wstrętna plotkara Malwina .Pierwszy bb taki zakłamany .Jeśli sie płaci za smsy to nie powinno byc tak tylko chyba widzowie wybierają i w domu wielkiego brata domownicy a nie decyduje wielki brat i stawia Łukasza w niecznej sytuacji .Wstyd

  30.09.2019 14:22
 • ira (gość)

  Po co wysyłać sms y skoro Wielki Brat je ignoruje Haniebna gra na emocjach po co to było , nominowani przy głosowaniu telewidzów odpadają 68% do 18% po co te pytania , to jest poniżanie uczestnika taka sama zagrywka z Malwiną DNO.

  30.09.2019 13:36

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×