"Big Brother". Agnieszka Raczyńska czy Maciej Borowicz? Kto został w Domu Wielkiego Brata?

Agnieszka Raczyńska i Maciej Borowicz przez tydzień walczyli o to, aby stać się pełnoprawnymi mieszkańcami Domu Wielkiego Brata. Kto z nich został w programie "Big Brother", a kto musiał odejść po pierwszej wspólnie spędzonej nocy?

Multimedia

"Big Brother" codziennie w TVN7! - sprawdź program tv

"Big Brother" trwa! Do Domu Wielkiego Brata weszło 15 osób oraz Agnieszka Raczyńska i Maciej Borowicz, na których widzowie mogli głosować jeszcze zanim rozpoczęła się nowa edycja programu. Okazało się, że Wielkie Brat zarządził, że pierwszą noc Agnieszka i Maciej muszą spędzić w ogrodzie, odseparowani od pozostałych uczestników. Pójść z nimi mógł Daniel, ale zdecydował, że woli zostać z pozostałymi.

Pięściarz, Youtuberka i raper. Poznaj mieszkańców Domu Wielkiego Brata!Zobacz więcej

W tym czasie Wielki Brat przeprowadził w Pokoju Zwierzeń quiz wiedzy o uczestnikach. Dzięki temu, że większość osób dobrze odpowiedziała, otwarta została sypialnia. Było w niej jednak tylko 10 łóżek. W pewnym momencie ogłoszona została cisza nocna i Wielki Brat zaprosił wszystkich do spania. Rano Agnieszka i Maciej weszli do domu bez zgody Wielkiego Brata. W Pokoju Zwierzeń zostali poproszeni o spakowanie walizek. Decyzję widzów ogłosił Daniel.

W programie "Big Brother" został Maciej Borowicz!

Wielki Brat jest kobietą! Piosenka "Kim naprawdę jesteś" motywem przewodnim!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN/x-news

"Big Brother" - kiedy oglądać?

Emisja nowego "Big Brothera" odbywa się od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w TVN7. Oprócz tego, w ciągu dnia obejrzeć będzie można "Big Brother - Pobudka" (godz. 9:50), "Big Brother - Popołudnie" (godz. 13:35), "Big Brother - Podwieczorek" (godz. 16:40) oraz "Big Brother - Nocą" (godz. 23:15). Wtedy odbywać się będą wejścia antenowe live, które potrwają kilka minut.

Od poniedziałku do czwartku po godz. 23:00 zobaczymy "Big Brother Nocą", w którym do interaktywnego studio będą zapraszani dziennikarze i celebryci, na bieżąco omawiający wydarzenia z odciętego od świata domu. W soboty o godz. 20:00 pokazywany będzie "Big Brother Raport", w czasie którego goście specjalni będą zastanawiać się nad dwójką nominowanych do opuszczenia programu. Również w soboty, ale po godz. 23:00, obejrzeć będzie można "Big Brother Nocą+" - tutaj żadna ciekawostka, gorąca akcja ani ostry przypał, nie będą owiane tajemnicą. Kto odpadł, a kto zostaje w Domu Wielkiego Brata dowiemy się w niedziele o godz. 20:00, oglądając "Big Brother Arena". Dodatkowo, na Player.pl można w każdej chwili sprawdzić, co dzieje się w Domu Wielkiego Brata.

Manuela Michalak o nowych uczestnikach. Będzie ich oglądać w Domu Wielkiego Brata?Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Zjawiskowy ogród. (gość)

    Zaproszeni do spędzenia nocy w ogrodzie?. Tak - spędzili noc w ogrodie i wrócili do domu "Big Brother", b noc się pożegnala z porankiem.

    20.03.2019 14:00

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×