"Big Brother". Agnieszka Woźniak-Starak i Małgorzata Ohme wkręciły widzów! Co zrobiły?

Po finale "Big Brothera" Agnieszka Woźniak-Starak przyznała, że w czasie niedzielnych wydań na żywo, nie zawsze wszytko było naprawdę. W jaki sposób razem z Małgorzatą Ohme wkręciły widzów programu?

Multimedia

Agnieszka Woźniak-Starak była gospodynią cotygodniowych wydań programu "Big Brother Arena" na żywo. Razem z Bartkiem Jędrzejakiem witała uczestników, którzy opuszczali Dom Wielkiego Brata, a z psycholog Małgorzatą Ohme omawiała konkretne zachowania mieszkańców domu.

Finaliści i Agnieszka Woźniak-Starak z wyjątkowym wejściem na konferencji po finale programu!Zobacz więcej

Po jednym z niedzielnych odcinków w mediach zawrzało. Podejrzewano, że Agnieszka Woźniak-Starak i Małgorzata Ohme nie przepadają za sobą, a to dlatego, że Ohme... skróciła nazwisko partnerki z programu. Wskazywano, że zrobiła to złośliwie. Teraz Woźniak-Starak przyznaje, że razem z Ohme postanowiła wtedy przeprowadzić pewien eksperyment.

- Fascynuje mnie, czemu ta plotka, zwłaszcza negatywna plotka, i potrzeba oceniania innych, skąd ona się bierze i dlaczego my jej tak strasznie potrzebujemy? Żeby podbudować siebie, poprawić sobie nastrój? Czemu to nam sprawia taką przyjemność? Mnie to bardzo ciekawi, dlatego ten program mnie ciekawi - mówi prowadząca "Big Brothera". Na czym polegała prowokacja Agnieszki Woźniak-Starak i Małgorzaty Ohme?

Wiemy, kiedy 2. edycja! W Domu Wielkiego Brata pojawiła się pierwsza uczestniczka!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×