"Big Brother". Agnieszka Woźniak-Starak nie poprowadzi nowej edycji? Kto ją zastąpi?

Agnieszka Woźniak-Starak była twarzą reaktywowanego po latach "Big Brothera". Ze względu na śmierć jej męża, Piotra Woźniaka-Starak, najprawdopodobniej nie poprowadzi kolejnej edycji reality show TVP7. Kto ją zastąpi?

Multimedia

"Big Brother" bez Agnieszki Woźniak-Starak?

Wiosną 2019 r. Agnieszka Woźniak-Starak była gospodynią programu "Big Brother Arena", który pokazywany był na żywo w każdą niedzielę. To wtedy ktoś wychodził z Domu Wielkiego Brata i odbywały się nowe nominacje. Prezenterka była twarzą reaktywowanego po latach reality show. Czy ze względu na tragiczną śmierć jej męża, producenta filmowego Piotra Woźniaka-Staraka, nie zobaczymy jej w nowej edycji?

Ciało męża Agnieszki Woźniak-Starak zostało odnalezioneZobacz więcej

Oficjalna decyzja w tej sprawie jeszcze nie zapadła. W czasie prezentacji jesiennej ramówki TVN i Discovery dyrektor programowy stacji, Edward Miszczak stwierdził, że jeszcze za wcześnie, aby rozmawiać o ewentualnym zastępstwie za Agnieszkę Woźniak-Starak. Z kolei Małgorzata Ohme, która jako ekspertka pojawiała się u boku prowadzącej podczas odcinków na żywo powiedziała, że ekipa "Big Brothera" czeka na Agnieszkę. "Wiem, że to jest program Agnieszki. Ten program byłby inny, gdyby nie było Agnieszki. Ona ten program kochała, ona go oglądała, ona dawała swój wizerunek. Wielokrotnie było tak, że przed programem opowiadała mi coś, czego ja nie zauważyłam, bo oglądała streaming właśnie. Żyła ich życiem, więc tym bardziej ja sobie kompletnie nie wyobrażam 'Big Brothera' bez Agnieszki" - oznajmiła w rozmowie z "Party".

Przypomnijmy, że Piotr Woźniak-Starak zmarł w nocy z 17 na 18 sierpnia, gdy pływał motorówką po jeziorze Kisajno w okolicach Giżycka. Akcja poszukiwawcza trwała 5 dni. Ciało mężczyzny odnaleziono w czwartek, 22 sierpnia nad ranem. Msza żałobna za Piotra Woźniaka-Staraka odbędzie się w czwartek, 29 sierpnia, o godzinie 19:00 w kościele pw. Świętego Józefa Oblubieńca w Konstancinie-Jeziornej. Następnego dnia urna z prochami Piotra Woźniaka-Staraka zostanie złożona w Fuledzie koło Giżycka.

Agnieszka Woźniak-Starak i Małgorzata Ohme wkręciły widzów! Co zrobiły?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Alek (gość)

    Wdowa w mini na pogrzebie

    30.08.2019 10:02
  • Emen (gość)

    Agnieszko musisz być dzielna,musisz to przeżyć straszny okres w Twym życiu.Nie czytaj tych podłych wpisów,ludzie czasami bywają POTWORAMI .współczuję.jestem jak wielu z Tobą

    29.08.2019 16:33
  • Misiek (gość)

    @ Basia (gość) Porabalo cie durna babo. To media prowokuja a idiotki chca zabronic komentowania tego. Dzisiaj "gwiazdom" juz nie wystarcza miliony czy miliardy . One chca uznania boskosci. Z karlow i karzelkow robi sie gigantow.

    28.08.2019 09:48
  • Basia (gość)

    Czy wy żyjecie tylko FB, żałosne, może książki poczytać, iść do kina, cokolwiek, a nie żyć czyimś życiem! Co was to obchodzi, a jak nie obchodzi, to po co pisać te żałosne komentarze. Wstyd!!!

    27.08.2019 22:06
  • Basia (gość)

    Nie macie swojego życia ... Żałośni, to zazdrość. Hieny. Zajmijcie się swoim życiem.

    27.08.2019 22:03
  • Basia (gość)

    Nie macie swojego życia ... Żałośni, to zazdrość. Hieny. Zajmijcie się swoim życiem.

    27.08.2019 22:01
  • Misiek (gość)

    To nie jest nienawiść. To jest zdrowa reakcja na gloryfikacje pustoty i miernoty. W tym przypadku to zapewne sam Bog na to przyzwolil. Wszystkim sie w tylkach poprzewracalo. Gosc jeszcze nie pochowany a panusia sie zastanawia czy zalobe przezywac w Domu Wielkiego Brata. Czy temu pokoleniu wychowanemu na glupocie nie zostaly nawet resztki przyzwoitosci ????

    27.08.2019 11:00
  • Misiek (gość)

    To nie jest nienawiść. To jest zdrowa reakcja na gloryfikacje pustoty i miernoty. W tym przypadku to zapewne sam Bog na to przyzwolil. Wszystkim sie w tylkach poprzewracalo. Gosc jeszcze nie pochowany a panusia sie zastanawia czy zalobe przezywac w

    27.08.2019 10:56
  • Dorota (gość)

    Ludzie zastanówcie się z skąd taka nienawiść z niektórych wypływa. Wielka strata a tu takie komentarze. Trzeba być jak kamień żeby nawet nic nie czuć.

    27.08.2019 08:57
  • Dorota (gość)

    Trzymaj się Agnieszko to naprawdę straszne. Ludzie patrze nie którzy nie umieją nawet uszanować człowieka. Z tego co widzę to piszą a nie zastanowią się w ogóle co piszą nawet żadnego współczucia nie mają trzeba mieć serce z kamienia. Bardzo Tobie współczuję. Wyrazy współczucia dla rodziny.

    27.08.2019 08:38
  • Rena (gość)

    Wyrazy współczucia dla rodziny. Śmierć zawsze przychodzi w najmniej odpowiednim czasie i miejscu. kiedy pojawia się kradnąc ukochaną osobę, przeszywa serce bólem i odznacza w nim swoje piętno, które przypomina nam stale jacy jesteśmy wobec niej bezsilni.

    27.08.2019 08:23
  • Czytelnik (gość)

    BIG Brother w TVP7..... co to za kanał?

    27.08.2019 05:38
  • Gość (gość)

    Intercyza

    27.08.2019 00:44
  • Leon (gość)

    Kobieto, ty jestes w czepku urodzona. Po 3 latach jestes wolna. Masz szmal i mieszkanie na Manhattanie. Tam znajdziesz sobie bilionera hamerykanskiego, przynajmniej nieco bardziej przystojnego i co chodzi do fryzjera.

    26.08.2019 23:50
  • Ania (gość)

    Przykre jest że nie wszyscy potrafią współczuć.

    26.08.2019 23:20
  • Ania (gość)

    Bardzo mi przykro,trzymaj się Agnieszko..

    26.08.2019 23:16
  • alfa&omega (gość)

    Najwazniejsze ze duzo pieniedzy zostawil ten burak....

    26.08.2019 22:23
  • Karolina (gość)

    Agnieszko, łączę się z Tobą w bólu... Przeżyłam taką tragedię...byłam wtedy w ciąży...mój 5-letni dziś syn, nigdy nie pozna swojego ojca...

    26.08.2019 21:21
  • Alicja Gajewska (gość)

    Agnieszko-ozdobo TVN-U! Serce pęka z rozpaczy.Młody człowiek ginie kochający mąż i tak wartościowy człowiek.Potworna tragedia.Całym sercem jestem z Tobą.Przeżyłam podobną tragedię i bardzo Tobie współczuję.Ogromna i niepowetowana strata

    26.08.2019 20:38
  • przykro mi (gość)

    Trzymaj się Agnieszko to straszne co Cię spotkało, nie mówi mi się to łatwo swoja żonę straciłem w wypadku drogowym. Czas nie leczy ran tylko przyzwyczaja nas do bólu. Wierzę w Ciebie trzymaj się.

    26.08.2019 20:12