„Big Brother”. Agnieszka Woźniak-Starak o powrocie kultowego programu. Prowadząca liczy na kontrowersje!

Powrót "Big Brothera" jest już pewny. Kontrowersyjne reality-show będziemy mogli oglądać wiosną na antenie TVN7. Agnieszka Woźniak-Starak podczas prezentacji wiosennej ramówki stacji TVN chętnie opowiadała o nowym sezonie "Big Brothera". Nowa prowadząca show przyznała, że liczy na kontrowersje!

Multimedia

Już wiosną tego roku na antenie TVN7 zadebiutuje nowa edycja popularnego reality-show „Big Brother”. Jego prowadzącą została Agnieszka Woźniak–Starak. Prezenterka podobnie jak przed laty Martyna Wojciechowska, będzie rozmawiać z uczestnikami, którzy będą opuszczać Dom Wielkiego Brata. Oprócz Agnieszki Woźniak–Starak w programie zobaczymy jeszcze innych prowadzących - ich role oraz nazwiska nie zostały jednak na razie ujawnione.

Martyna Wojciechowska nie chciała znowu poprowadzić programu? Zobacz więcej

Dlaczego Agnieszka Woźniak-Starak zdecydowała się wziąć udział w produkcji? W rozmowie z Agnieszką Jastrzębską prezenterka opowiedziała o programie. –Ja czekam na kontrowersje – wyjaśniła Agnieszka Woźniak–Starak. Co jeszcze zdradziła prowadząca? Zobacz wideo!

Zobacz galerię

Przypominamy, że "Big Brother" w Polsce doczekał się 6 edycji, w tym jednej w wersji VIP. Emisja pierwszej rozpoczęła się na antenie TVN w 2001 roku. Był to drugi - po "Agencie" - reality show w historii polskiej telewizji i bił rekordy popularności. Pierwsze trzy edycje pokazywane były na antenie TVN, kolejne przez kanał TV4. Producentem programu od początku była firma jest Endemol, która teraz, po 11 latach przerwy postanowiła wskrzesić kontrowersyjny format.

W polskiej edycji programu głosu Wielkiemu Bratu użyczył Jarosław Ostaszkiewicz – reżyser. Zwycięzcą pierwszej polskiej edycji programu został Janusz Dzięcioł, drugą edycję wygrała Marzena Wieczorek, trzecią Piotr Borucki, czwartą – Jolanta Rutowicz, piątą ("Big Brother VIP") Jarosław Jakimowicz, a następną Janusz Strączek.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×