"Big Brother". Agnieszka Woźniak-Starak po raz pierwszy o śmierci męża: "Kochanie, daj mi siłę, żebym to przetrwała"

Agnieszka Woźniak-Starak w poruszających słowach pożegnała tragicznie zmarłego męża Piotra Woźniaka-Staraka. Zobacz nekrolog podpisany przez dziennikarkę TVN, który ukazał się w dniu pogrzebu producenta filmowego.

Multimedia

W czwartek (29.08) w kościele pw. Świętego Józefa Oblubieńca w Konstancinie-Jeziornej odbędzie się msza żałobna za Piotra Woźniaka-Staraka. Następnego dnia urna z prochami producenta zostanie złożona w Fuledzie koło Giżycka.

W dniu pogrzebu tragicznie zmarłego producenta filmowego w "Gazecie Wyborczej" pojawił się nekrolog podpisany przez Agnieszkę Woźniak-Starak. Dziennikarka TVN w poruszających słowach pożegnała męża, którego poślubiła w 2016 roku w Wenecji.

Jesteś miłością mojego życia. Na zawsze. Żegnaj Kochanie i daj mi, proszę, siłę, żebym mogła to przetrwać. Tylko Twoja - napisała Agnieszka Woźniak-Starak w nekrologu.

Agnieszka Woźniak-Starak nie poprowadzi nowej edycji? Kto ją zastąpi?Zobacz więcej

Przypominamy, że producent filmowy i mąż dziennikarki Agnieszki Woźniak-Starak zmarł w nocy z 17 na 18 sierpnia, gdy pływał motorówką po jeziorze Kisajno w okolicach Giżycka. Akcja poszukiwawcza trwała 5 dni. Ciało producenta zostało wyłowione przez płetwonurków z grupy poszukiwawczej w czwartek, 22 sierpnia nad ranem.

Piotr Woźniak-Starak był synem Anny Woźniak-Starak, byłej modelki Mody Polskiej i Gianniego Versace, właścicielki warszawskiej restauracji Belvedere w Łazienkach Królewskich. Jego ojczym to Jerzy Starak - biznesmen z branży farmaceutycznej. Piotr Woźniak-Starak miał 39 lat. Był jednym z najbogatszym Polaków. Swoją kariera jako producent zaczął przy filmie Andrzeja Wajdy "Katyń". Potem produkował takie słynne produkcje jak "Bogowie", "Big Love" czy "Sztuka kochania".

Zobacz galerię

Źródło: TVN24, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Alicja Gajewska (gość)

    Nie rozumiem nienawiści!Czego tu zazdrościć i nienawidzić!?Osobiście nie chciałabym odczuwać tego co przeżywają pp.Wożniak Starak.Nie ma gorszej tragedii kiedu rodzice chowają swoje dzieci...Współczuję

    05.09.2019 09:45
  • Kkkk(k (gość)

    Przed Bogiem wszyscy jesteśmy tacy sami. Czy mamy kasę, czy nie. Ale trzeba zachować kulturę bez względu na wszystko. Był czyimś synem, bratem,mężem. Rodzinie należy się szacunek aby mogła w spokoju przeżyć żałobę. Ale żmije tego nie rozumieją i plują jadem. Ciekawe jak się zachowają jak je spotka taka tragedia.

    02.09.2019 21:26
  • Kkkk(k (gość)

    Przed Bogiem wszyscy jesteśmy tacy sami. Czy mamy kasę, czy nie. Ale trzeba zachować kulturę bez względu na wszystko. Był czyimś synem, bratem,mężem. Rodzinie należy się szacunek aby mogła w spokoju przeżyć żałobę. Ale żmije tego nie rozumieją i plują jadem. Ciekawe jak się zachowają jak je spotka taka tragedia.

    02.09.2019 21:25
  • Ulka z Wrocławia (gość)

    Czy nawet w obliczu śmierci i tragedii rodziny nie można powstrzymać się od podłości ,dlaczego w nas jest tyle bezwzględnej głupoty i przerażającej złości i zawiści. Wyrazy współczucia dla bliskich.

    01.09.2019 23:42
  • anioł (gość)

    Igrał z życiem i śmiercią, na krawędzi. Tym razem nie zdążył, przecenił się,woda z nim wygrała. Szkoda.....

    01.09.2019 20:19
  • guga (gość)

    współczucie rodzinie straszna tragedia sama też przeżyłam stratę męża wiem co to jest

    01.09.2019 17:31
  • Ewa (gość)

    Ludzie skąd u Was tyle zawiści, zginął człowiek przez kogoś kochany i szanowany i tyle w tym temacie, jak nie umiecie współczuć, to się nie odzywajcie i nie siejcie jadu.

    01.09.2019 17:31
  • Matka Polka (gość)

    Każdy stanie przed Bogiem i zda relacje ze swojego życia, a nie nam osądzać innych . Wyrazy współczucia dla rodziny. Bardzo lubię Agnieszkę Wożniak Starak

    01.09.2019 16:49
  • Iwona (gość)

    Teksty na poziomie znajomości języka polskiego.

    01.09.2019 16:47
  • Bożena (gość)

    Serdecznie współczuję Rodzinie i Żonie. Ludzie są podli, z zazdrości wypisują tak podłe słowa.

    01.09.2019 16:41
  • ela (gość)

    Straszna tragedia. Niech juz odpoczywa w ciszy i spokoju.

    01.09.2019 16:21
  • Bożena (gość)

    Serdeczne współczuję najbliższym, ogromna tragedia dla rodziców i żony 😭 wszyscy znajomi i nie znajomi. Wszystkich którym jad wypływa z ust niech zamilkną na zawsze - wstyd ogromny jaka nienawiść z Was wypływa 🙈

    01.09.2019 12:39
  • Ola (gość)

    Zastanawiam się dlaczego miał datę śmierci 18!!!! Jak ciało znaleźli po t dniach . Zawsze data śmierci jest dzień kiedy znajdują ciało

    01.09.2019 11:17
  • Gosc (gość)

    Święty Piotruś z święta Ewka i białym proszkiem i w oddali święta agusia która została z milionami a za 3 miesiące następny jeleń ha, ha

    01.09.2019 11:06
  • Gość (gość)

    Ile złośliwość drzem8e w ludziach.

    01.09.2019 10:29
  • ELINKA (gość)

    Straszna tragedia.....proszę przyjąć wyrazy współczucia!......

    ..ps...A tak na marginesie.....ludzie ile w Was jadu jak możecie takich słów używać.... Nie piszcie nic ,jesli macie napisać coś ohydnego .

    01.09.2019 09:29
  • MMMM (gość)

    KAŻDEGO DOSIĘGA CZAS I NIE PRZEWIDZIANE ZDARZENIE,,,,,

    01.09.2019 08:47
  • OleOli (gość)

    "Piotr Woźniak-Starak był synem Anny Woźniak-Starak, byłej modelki Mody Polskiej i Gianniego Versace". DAWNO NIE CZYTAŁEM TAKIEJ BZDURY.

    01.09.2019 07:27
  • Zwykły (gość)

    Ludzie zachowujecie się jak zwierzęta o przepraszam bez obrazy dla zwierząt, ludzie zachowujecie się jak główni I to bez obrazy dla gówna

    31.08.2019 23:59
  • Zwykły (gość)

    Ludzie zachowujecie się jak zwierzęta o przepraszam bez obrazy dla zwierząt, ludzie zachowujecie się jak główni I to bez obrazy dla gówna

    31.08.2019 23:59
NowszeStarsze