"Big Brother". Agnieszka Woźniak-Starak poprowadzi nową edycję! Będzie lepsza od Martyny Wojciechowskiej?

"Big Brother" wraca do telewizji. Nową edycję poprowadzi Agnieszka Woźniak-Starak, która przejmie schedę po Martynie Wojciechowskiej. Jak wypadnie w nowej roli?

Multimedia

"Big Brother" - kultowy reality-show wraca do telewizji po 11 latach. Emisja nowej edycji "Big Brothera" zaplanowana jest na wiosnę 2019 na antenie TVN7. Wiadomo już, kto poprowadzi nową edycję programu. Będzie to Agnieszka Woźniak-Starak, która podobnie, jak przed laty Martyna Wojciechowska, będzie pełnić rolę prowadzącej podczas odcinków emitowanych na żywo. Dziennikarka będzie rozmawiać z uczestnikami, którzy będą opuszczać Dom Wielkiego Brata. Jak wynika jednak z ustaleń Wirtualnemedia.pl, gospodarzy programu ma być jednak kilku, a każdy będzie spełniać inną rolę.

Jak wygląda casting do kultowego reality show? Kogo szukają producenci? Poznajcie szczegóły!Zobacz więcej

Castingi do programu wciąż trwają. Producentom show zależy na ludziach z ciekawą osobowością, w różnym wieku. Jak zdradziła dyrektor programowa kanałów TVN7 i TVN Fabuła Katarzyna Mazurkiewicz, zainteresowanych zamieszkaniem w Domu Wielkiego Brata nie brakuje.

Jesteśmy właśnie na etapie castingów. Zainteresowanie programem przerosło nasze najśmielsze oczekiwania - do tej pory otrzymaliśmy 12 tysięcy zgłoszeń. Od czasu pierwszej edycji minęło 18 lat, wracamy więc do kultowego formatu, wiele się jednak przez ten czas zmieniło - wyjaśnia w rozmowie z Wirtualnemedia.pl Katarzyna Mazurkiewicz.

Gulczas, Klaudiusz i Manuela, czyli uczestnicy 1. polskiej edycji. Pamiętacie ich wszystkich?Zobacz więcej

Przypominamy, że "Big Brother" w Polsce doczekał się 6 edycji, w tym jednej w wersji VIP. Emisja pierwszej rozpoczęła się na antenie TVN w 2001 roku. Był to drugi - po "Agencie" - reality show w historii polskiej telewizji i bił rekordy popularności. Pierwsze trzy edycje pokazywane były na antenie TVN, kolejne przez kanał TV4. Producentem programu od początku była firma jest Endemol, która teraz, po 11 latach przerwy postanowiła wskrzesić kontrowersyjny format.

W polskiej edycji programu głosu Wielkiemu Bratu użyczył Jarosław Ostaszkiewicz – reżyser. Zwycięzcą pierwszej polskiej edycji programu został Janusz Dzięcioł, drugą edycję wygrała Marzena Wieczorek, trzecią Piotr Borucki, czwartą – Jolanta Rutowicz, piątą ("Big Brother VIP") Jarosław Jakimowicz, a następną Janusz Strączek.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×