"Big Brother". Agnieszka Woźniak-Starak szczerze o programie: Byłam przygotowana na to, że za chwilę polecę do Ameryki

Powrót programu "Big Brother" okazał się sukcesem dla stacji TVN7. Prowadząca niedzielne wydania "Big Brother Arena" Agnieszka Woźniak-Starak przyznaje jednak, że początki były trudne, a ona była przygotowana na wszystko.

Multimedia

Przez trzy miesiące, w każdą niedzielę Agnieszka Woźniak-Starak była gospodynią programu "Big Brother Arena" na żywo. Dla nowego "Big Brothera" zrezygnowała z roli prowadzącej show "Ameryka Express" w TVN. Nie raz przyznawała, że marzyła o tym, aby być częścią reaktywowanego po latach reality show.

Agnieszka Woźniak-Starak i Małgorzata Ohme wkręciły widzów! Co zrobiły?Zobacz więcej

Od samego początku wiadomo było jednak, że "Big Brother" po latach to spore ryzyko. Nikt nie miał pewności, czy ten format na nowo przyjmie się w Polsce. - Było sporo obaw i byłam gotowa na wszystko, również na to, że być może za chwilę pojadę do Ameryki kręcić program - przyznaje Agnieszka Woźniak-Starak. - Cieszę się, że to się tak potoczyło, bo strasznie trzymałam kciuki za ten format. Bardzo się cieszyłam, że wraca na antenę, bardzo chciałam go poprowadzić. Dzisiaj mamy sukces, w końcu można odetchnąć - dodaje.

Przypomnijmy, że średnia widownia wszystkich głównych odcinków wiosennego sezonu programu (emisja codziennie o godz. 20:00) wyniosła 758 tys. osób. Program wygrała Magdalena Wójcik. Kolejna edycja reality-show zostanie wyemitowana na antenie TVN7 oraz na platformie player.pl już jesienią 2019 roku.

Madzia i Oleh wciąż razem! Kibicuje im Dawid Kwiatkowski, z którym wybrali się na kajaki! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×