"Big Brother". Angelika Głaczkowska i Jakub Pyśk w programie! Kim są nowi uczestnicy? Co o nich wiemy?

W 5. odcinku "Big Brothera" z programem pożegnała się Klaudia Marchewka. Do domu Wielkiego Barta weszło jednak dwóch nowych uczestników - Angelika Głaczkowska i Jakub Pyśk. Kim są?Co o nich wiemy?

Multimedia

Zanim Klaudia Marchewka opuściła w 5. odcinku dom Wielkiego Brata, poznaliśmy dwóch nowych uczestników "Big Brothera". Są nimi: Angelika Głaczkowska i Jakub Pyśk. Nowe osoby weszły do domu, ale na razie są zamknięci w sekretnym pokoju, gdzie mogą jedynie podglądać pozostałych uczestników. Pozostali o nich jednak nie wiedzą. Najbliżej z Angeliką i Jakubem jest Łukasz Darłak.

Klaudia Marchewka odpadła z programu! Dwoje nowych uczestników w domu! Kogo nominowano do opuszczenia programu?Zobacz więcej

Angelika Głaczkowska - kim jest nowa uczestniczka "Big Brothera"?

Pochodzi z Białobrzegów, jest 32 letnią stewardessą. Angelika pochodzi ze szczęśliwej rodziny. Zawsze realizuje zamierzone cele, dlatego najbliżsi określają ją jako osobę porządną i obowiązkową. Niczego nie żałuje, a każdy dzień stara się wykorzystać mądrze i kreatywnie. Najbardziej uszczęśliwiają ją podróże, poznawanie nowych ludzi oraz sport. Lubi rywalizację. U drugiego człowieka razi ją sztuczność, którą wyczuwa od razu. Ma poczucie humoru oraz duży dystans do siebie. Marzy o własnej restauracji, w której mogłaby spędzać czas z przyjaciółmi i rodziną.

Jak zmieniła się Jola Rutowicz? Jak dzisiaj wygląda kontrowersyjna celebrytka?Zobacz więcej

Jakub Pyśk - kim jest nowy uczestnik "Big Brothera"?

Jakub ma 26 lat i pochodzi z Mławy. Studiuje na Akademii Sztuki Wojennej w Warszawie. Ma kochającą i zwariowaną rodzinę, z którą jest blisko związany. Rodzice oraz starszy brat mocno go wspierają i trzymają za niego kciuki. Kuba w wolnych chwilach rozwija swoje pasje - gra na gitarze, śpiewa, biega długie dystanse oraz strzela z łuku. Lubi adrenalinę, dlatego najlepiej wspomina dzień, w którym skoczył ze spadochronem. Sport i sprzątanie to dwie czynności, które pomagają mu rozładować stres. Razi go ludzka głupota. Odważny, przebojowy i zawsze skłonny do dyskusji.

Co sądzicie o nowych uczestnikach "Big Brothera"? Zabawią w domu Wielkiego Brata na dłużej?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • "Big Brother". Angelika Głaczkowska i Jakub Pyśk w programie! Kim są nowi uczestnicy? Co o nich wiemy? (gość)

    "Big Brother". Angelika Głaczkowska i Jakub Pyśk w programie! Kim są nowi uczestnicy? Co o nich wiemy?

    05.05.2019 23:16

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×