"Big Brother Arena 2" odcinek 12. Odpadli Anna Izvarina i Bartłomiej Czochara! Jedna osoba jest już w finale! Kto jest nominowany?

To już jedno z ostatnich w tym sezonie wydań "Big Brother Arena 2". Czas pożegnać się z kolejną osobą i sprawdzić, kto na pewno znajdzie się w finale. Sprawdź, co wydarzyło się w "Big Brotherze".

Multimedia

"Big Brother Arena 2" odcinek 12. - kto odpadł?

Ten odcinek "Big Brother Arena 2" otworzyła Ania Karwan, która zaśpiewała swój singiel "Słucham cię w radiu co tydzień". W Domu Wielkiego Brata przyszedł czas na podsumowanie tygodnia, w którym mieszkańcy przenieśli się w czasie 20-lecia międzywojennego. Odwiedził ich także słynny wróż Maciej. Na werdykt widzów czekały Anna, Martyna i Sandra.

Z programu "Big Brother" odpadła Anna Izvarina!

Przed nominacjami mieszkańcy Domu Wielkiego Brata dowiedzieli się także, kto otrzymał Złoty Bilet od widzów i ma zagwarantowane miejsce w finale. Internauci wybrali Wiktora! Kolejną wiadomością od Wielkiego Brata było to, że Bartek złamał regulamin rozmawiając o nominacjach. Karą za to było opuszczenie Domu!

Mateusz Sławiński chce zaskarżyć Dorotę Wellman za pytanie o molestowanie kobiet!Zobacz więcej

"Big Brother Arena 2" odcinek 12. - nominacje

Po wyjściu Ani i Bartka, w Pokoju Zwierzeń pojawiła się Sandra, która nominowała Malwinę i Kamila. Martyna także wskazała Malwinę i Kamila. Kamil nominował Malwinę i Sandrę. Malwina chce pozbyć się z domu Sandry i Kamila, a Wiktor - Martyny i Sandry.

Nominowali do opuszczenia programu zostali: Sandra, Malwina i Kamil!

Malwina i Sandra pozują NAGO! Jak Wiktor namalował swoje modelki?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Anna Izvarina - kim jest?

Ania ma 30 lat. Jest absolwentką Socjologii Biznesu i Mediów na warszawskiej Akademii Leona Koźmińskiego. Pracuje w firmie ojczyma. Zajmuje się promocją jego klubu jachtowego oraz wynajmem lokali użytkowych. Współpracuje też z blogerami na rynku rosyjskim. Zna swoją wartość. Jest ambitną, inteligentną i zorientowaną na sukces dziewczyną.

Bartłomiej Czochara - kim jest?

Ma 36 lat. To twardziel o miękkim sercu. Były wojskowy, nurek, zawodowy strażak. W swojej karierze nieraz wbiegał do płonących budynków, z których ratował ludzi. Uwielbia towarzystwo i nowe wyzwania. Człowiek orkiestra, który dorabiał jako dostawca pizzy, taksówkarz oraz… zagrał w reklamie piwa. Zaraża pozytywną energią i optymistycznym podejściem do świata. Stuprocentowy mężczyzna, pewny swojego zdania i umiejętności.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Warmianka (gość)

  Widać,że BB zmienił front.Prowadzące zdyskontowały Wiktora.Mocno promują Ķamila.Ustawka,jak zawsze.

  09.12.2019 06:46
 • Gosc (gość)

  Cała trójka to jest szambo i ta dziwka ukraińska i wietnamska Aten Bartek to zwykly pedofil

  05.12.2019 17:03
 • Icha (gość)

  Powinna razem z Ukrainka odpaść Malwina a nie Bartek , zresztą to jest ustawka wiadomo ,że wygra Wiktor

  02.12.2019 10:50

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×