"Big Brother Arena 2" odcinek 9. Ewa i Kamil nie zostali rodzieleni! Kto odpadł, a kto tym razem został nominowany?

Za nami tydzień apokalipsy w programie "Big Brother". Do opuszczenia Domu Wielkiego Brata nominowani byli Ewa, Kamil, Martyna, Mateusz i Vasilis. Kto z nich opuścił show? Sprawdźcie, co się wydarzyło w kolejnym odcinku "Big Brother Arena"!

Multimedia

"Big Brother Arena 2" odcinek 9. - kto odpadł?

W 9. odcinku programu "Big Brother Arena 2" muzycznym gościem specjalnym była Mery Spolsky. W Domu Wielkiego Brata mieszkańcy czekali natomiast na werdykt widzów. W tygodniu, w którym dopadła ich apokalipsa nominowani byli Ewa i Kamil, a później za karę dołączyli do nich Martyna, Mateusz i Vasilis. W międzyczasie rozwijało się uczucie między Ewą i Kamilem. Ostatecznie okazało się jednak, że widzowie nie rozłączyli tej pary.

Z PROGRAMU "BIG BROTHER" ODPADŁ VASILIS TOMAZOS

Kamil wyznał Ewie miłość! Widzowie rozdzielą ich w "Big Brother Arena"?Zobacz więcej

Vasilis Tomazos - kim jest?

Vasilis ma korzenie polsko - greckie. Ma 27 lat. Urodził się pod Atenami, ale od dziecka mieszka w Polsce. Studiował na krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Na pierwszym roku rzucił studia i rozpoczął pracę jako animator czasu wolnego na Rodos. Lubi żartować, ma w sobie dużo dobrej energii i uśmiechu. W wolnym czasie gra w piłkę, hobbistycznie zajmuje się fotografią.

"Big Brother Arena 2" odcinek 9. - nominacje

Po wyjściu Vasilisa przyszedł czas na kolejne nominacje. Pierwszy w Pokoju Zwierzeń pojawił się Kamil, który nominował Martynę i Malwinę. Po nim swoje typy podała Ewa, która chce, aby Dom Wielkiego Brata opuściła Malwina lub Ania. Jak nominowali pozostali uczestnicy?

Mateusz: Ewa i Kamil
Martyna: Kamil i Mateusz
Wiktor: Mateusz i Ewa
Ania: Kamil i Ewa
Malwina: Kamil i Ewa

Do opuszczenia programu zostali nominowani Kamil i Ewa!

Szok! Ania pomogła Mateuszowi rozładować napięcie seksualne! Granice zostały przekroczone?Zobacz więcej

Zobacz galerię

"Big Brother" - gdzie oglądać?

Codzienne relacje z wydarzeń rejestrowanych okiem Wielkiego Brata "Big Brother", wieczorne podsumowania z udziałem gości - "Big Brother Nocą", "Big Brother Nocą+" oraz specjalne odcinki dedykowane eliminacjom - "Big Brother Raport", jak i relacje prosto ze studia TVN, czyli "Big Brother Tydzień", zobaczysz na kanale TVN7 oraz na player.pl. Nie chcesz pominąć żadnych szczegółów, newsów i ciekawostek? Oglądaj także tylko na player.pl!

Komentarze

Skomentuj
 • ada (gość)

  kamil i ewa juz wygrali- oby ich milosc trwała wiecznie

  12.11.2019 23:56
 • Gosc (gość)

  To jest pić na wodę ludzie są bez nadziei że głosują to jest biznes kto najwięcej zarobi ten zostaje

  11.11.2019 15:28
 • Anonim 21 (gość)

  Nie udał się ten program , i dla wielu osób został tylko posmiewiskiem . Na prawdę wstyd

  11.11.2019 13:27
 • Anonim 21 (gość)

  Wstyd wstyd jak się zachowują Kamil jest bezczelny. Ten romans nie powinni pokazywać, powinni zostawić do siebie . Chociaż wszyscy byli nie odpowiedni i nie wychowani . A te całowanie się w tym programie na sam widog obrzydza i nie tylko . Bo inne sceny . Ten program tym razem się nie udał. Nie odpowiedni ludzie przyszli wstyd pokazywać w telewizji.

  11.11.2019 13:24

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×