"Big Brother Arena" znowu w niedziele! TVN7 przenosi program na żywo! Dlaczego?

TVN7 podjęło decyzję o zmianie emisji programu "Big Brother Arena". To oznacza, że nie zobaczymy, kto wychodzi z Domu Wielkiego Brata w piątek, 27 września. Kiedy oglądać "Big Brother Arena"?

Multimedia

"Big Brother Arena" od 29.09.2019 w niedziele o godz. 20:00 w TVN7! - sprawdź program tv

Władze stacji TVN7 zdecydowały o zmianie dnia emisji programu "Big Brother Arena". W 2. edycji reality show miał być pokazywany w piątki, ale teraz przeniesiono go na niedziele - tak, jak to było w poprzedniej, wiosennej odsłonie "Big Brothera".

Romans kobiet w Domu Wielkiego Brata? Natalia pocałowała Gosię, a poźniej... Kasię?!Zobacz więcej

Jak tłumaczy szefowa TVN7, Katarzyna Mazurkiewicz "z uwagi na dramaturgie programu, niedziela to najlepszy dzień na podsumowanie tygodniowych zadań i nominacji". Poza niedzielą, codzienne w TVN7 można oglądać relacje z wydarzeń rejestrowanych okiem Wielkiego Brata, a także wieczorne podsumowania z udziałem gości - "Big Brother Nocą", "Big Brother Nocą+" oraz specjalne odcinki dedykowane eliminacjom - "Big Brother Raport", jak i relacje prosto ze studia TVN, czyli "Big Brother Tydzień".

OGLĄDAJ co dzieje się w Domu Wielkiego Brata wcześniej niż w TV!

"Big Brother Arena" to program na żywo, prowadzony przez Gabi Drzewiecką, w trakcie którego jeden z nominowanych uczestników musi opuścić Dom Wielkiego Brata. Widzowie mogą również śledzić na kogo w danym tygodniu zagłosują pozostali mieszkańcy i kto zostanie wytypowany do kolejnej eliminacji. Współprowadzącymi program jest Gosia Ohme i Filip Chajzer.

Kara za złamanie regulaminu! Kto dołączył do nominowanych?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ciotka Halina co pupę wypina (gość)

    Ktoś to ogląda?

    25.09.2019 16:01

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×