"Big Brother" castingi. Jak się zgłosić do nowej edycji kultowego reality show? Wielki Brat czeka! [WIDEO]

Rusza nowa edycji "Big Brother"! Emisja zaplanowana jest na wiosnę 2019, a castingi właśnie ruszyły! Jak się zgłosić? Sprawdź, jak trafić do domu Wielkiego Brata!

Multimedia

"Big Brother" wiosna 2019 - jak się zgłosić?

Myślisz, że masz szansę stać się następną telewizyjną supergwiazdą? Masz osobowość, którą chcesz pokazać światu i jesteś gotowy zawalczyć o nagrodę, która odmieni Twoje życie? Niezależnie od wieku, posiadanych talentów i poglądów… Big Brother czeka na Ciebie!

Gulczas, Klaudiusz i Manuela, czyli uczestnicy 1. polskiej edycji. Pamiętacie ich wszystkich? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zgłoszenia do nowego sezonu programu "Big Brother" przyjmowane są za pośrednictwem strony bigbrother.tvn.pl, w zakładce "Zarejestruj się". Wystarczy podać swój adres e-mail i wybrać hasło. Proces rejestracji pozwala na powrót do zgłoszenia w późniejszym czasie, uzupełnienie go, a także na otrzymywanie wiadomości od organizatorów. Rejestracja składa się z 3 kroków:
1. Pytania dotyczące danych
2. Pytania dodatkowe
3. Przesłanie zdjęć i materiałów wideo

"Big Brother" zadebiutował w Polsce w 2001 roku. Był to drugi - po "Agencie" - reality show w historii polskiej telewizji i bił rekordy popularności. Pierwsze trzy edycje pokazywane były na antenie TVN, kolejne przez kanał TV4. Producentem programu od początku jest firma jest Endemol Shine Polska. Nowa edycja będzie emitowana od marca 2019 w TVN7.

Co Agnieszka Woźniak-Starak będzie robić w Domu Wielkiego Brata? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Damian Ciureja (gość)

    Witam serdecznie jak każdy tutaj też bym chciał wystąpić w tym super programie jestem byłym tancerzem wniósł bym może coś fajnego do programu.Pozdrawiam ciepło

    17.02.2019 13:18
  • Janina (gość)

    Bardzo bym chciała przeżyć może ostatnie chwile życia waszym programie "Big Brother". Walczę od 3 lat z rakiem i nie poddaje się,zawsze jestem uśmiechnięta i nie widać że jest na tą chorobę chora.

    06.02.2019 21:38
  • Dariusz (gość)

    akceptuję

    27.01.2019 16:38
  • Dariusz Dadynski (gość)

    prosze brac mnie pod uwage w castingu d.dadynski@vp.pl

    27.01.2019 16:36
  • Dariusz (gość)

    proszę wziąść mnie pod uwage w kastingu

    27.01.2019 16:34
  • Dariusz (gość)

    witam może być ciekawie a napewno zabawnie więc i ja bym chciał tam trafić

    27.01.2019 16:33
  • Kinga (gość)

    Jestem zainteresowana

    24.01.2019 13:51
  • Artur.zalewski72@interia.pl (gość)

    Jestem zainteresowany proszę o kontakt

    20.01.2019 14:13
  • Monia (gość)

    Ja też chętnie czegoś sie dowiem moze jest jeszcze szansa monika146@onet.eu

    19.01.2019 18:29
  • Wott (gość)

    Casting już był , skończył się , finito ... nie ma Wygrałem ja

    17.01.2019 16:23
  • Kasting (gość)

    Ja juz mam kasting jutro w londynie zgloszenie wyslala dawno🤗🤗🤗🤗

    11.01.2019 20:53
  • Kasting (gość)

    Ja juz mam kasting jutro w londynie zgloszenie wyslala dawno🤗🤗🤗🤗

    11.01.2019 20:53
  • Piotr (gość)

    Witam jestem zainteresowany djbania88@wp.pl

    11.01.2019 20:33
  • Adam (gość)

    Witam, jestem zainteresowany, adam.mroz5@gmail.com Pozdrawiam.

    11.01.2019 13:14
  • Mety (gość)

    Jestem zainteresowana pozdrawiam

    11.01.2019 00:41
  • piet (gość)

    kto nie probuje ten nie wygrywa

    10.01.2019 21:29
  • Beata (gość)

    Witam jestem zainteresowana w końcu znowu będzie w telewizji super jak można się zgłosić

    10.01.2019 21:19
  • Dariusz Szkuta (gość)

    WITAM SERDECZNIE !!!!!

    GDZIE JEST CASTING NA BIG BROTHER email: dariusz.szkuta@yahoo.co.uk

    Proszę o kontakt kochani

    Konie po betonie winner winner chicken dinner Poznań ♥️🏆🏆🏆🏆🏆

    👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑

    10.01.2019 21:07
  • Adrian (gość)

    Gdzie castingi i jak się dostać zainteresowany jestem

    10.01.2019 19:34
  • Adrian (gość)

    Gdzie castingi i jak się dostać zainteresowany jestem

    10.01.2019 19:33
NowszeStarsze