"Big Brother". Czy powrót Wielkiego Brata w dzisiejszych czasach ma sens? Edward Miszczak: "Netflix tego nie zrobi. To jest opowieść o Polakach dzisiaj"

Telewizja TVN postanowiła reaktywować program "Big Brother", ale trudno to show nazwać sukcesem. Nowy "Big Brother" nudzi chyba wszystkich, włącznie z uczestnikami, którzy już na początku rywalizacji postanowili opuścić dom Wielkiego Brata. Czy "Big Brother" w dzisiejszych czasach ma sens? Na to pytanie odpowiedział nam dyrektor programowy TVN, Edward Miszczak!

Multimedia

Nuda, nic się nie dzieje - tymi słowami chyba najlepiej opisać najnowszą edycję "Big Brothera". Uczestnicy pozbawieni charyzmy, gołym okiem widoczna reżyseria i próby manipulacji widzami programu - to chyba dostrzegł każdy, kto obejrzał chociaż jeden odcinek nowej wersji "Big Brothera".

Zamiast prawdziwych emocji, mamy kłótnię o to, kto zjadł jajko. Chyba dobitniej nowej edycji "Big Brothera" podsumować się nie da. Do tego sztucznie podsycane konflikty i uczestnik, który prawdopodobnie ma za zadanie tak sterować grupą, aby coś się działo. Pytanie tylko - po co to wszystko?

Jak zmieniła się Jola Rutowicz? Jak dzisiaj wygląda kontrowersyjna celebrytka?Zobacz więcej

W czasach, gdy niemal wszystko można obejrzeć na portalu YouTube, jaki sens ma "Big Brother"? O to zapytaliśmy Edwarda Miszczaka, dyrektora programowego TVN, który odpowiedział nam:

"Big Brother" jest na kilkudziesięciu rynkach do dzisiaj. Teoretycznie na YouTube można obejrzeć wszystko, ale co to jest wszystko? Netflix tego nie zrobi. To jest klasyczny, cudowny format telewizyjny, który na swój pokład przyjmie wszystko, co jest fotografią danego czasu. To jest opowieść o Polakach dzisiaj.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • MalaMi (gość)

  Dzisijsi Polacy to pakerzy I glonojady? Glownie tacy sa w Domu Wielkiego brata

  16.04.2019 06:39
 • Xx (gość)

  Porażka

  15.04.2019 20:50
 • ja (gość)

  to nie jest dno tylko głęboki odwiert w mule .

  15.04.2019 15:15
 • Zosia (gość)

  Bez sensu program

  15.04.2019 09:34
 • Acha (gość)

  Nudy

  15.04.2019 08:50
 • Ken (gość)

  A są frytki?

  15.04.2019 08:18
 • zniesmaczona (gość)

  dno

  15.04.2019 08:13
 • zniesmaczona (gość)

  dno

  14.04.2019 16:17

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×