"Big Brother". Filip Chajzer w szpitalu! Twierdzi, że trafił do raju, ale co tak naprawdę się stało?

Filip Chajzer trafił do szpitala! Dziennikarz pokazał zdjęcie ze szpitalnego łóżka i stwierdził, że jest w raju, ale dlaczego tak naprawdę musiał się tam znaleźć? Wiemy, co się stało!

Multimedia

Filip Chajzer w szpitalu!

Nowy współprowadzący "Dzień Dobry TVN" i "Big Brother" opublikował w mediach społecznościowych zdjęcia, na którym leży na szpitalnym łóżku! Pozdrawiając swoich fanów stwierdził, że trafił do raju. W szpitalu bowiem - jak sam napisał - nikt nie zawraca mu głowy.

Małgorzata Ohme i Filip Chajzer debiutują w programie!Zobacz więcej

Dlaczego Chajzer znalazł się w szpitalu? Okazuje się, że dziennikarz ma za sobą zabieg na kolano. "Kolano zrobione, odliczam teraz tygodnie do powrotu na squasha i miesiące do pierwszego maratonu" - wyjaśnił. Co jeszcze można przeczytać pod zdjęciem ze szpitala?

Trafem do raju ✨🏥✨ Cisza 🔇 spokój 🌅 telewizor 📺 książka 📖 spotiyfaj 🎧 i co najpiękniejsze - nikt nie zawraca głowy, no chyba, że przemiła pielęgniarka czule poprawi poduszkę pod łepetynką 🛌😊 Nie mówiąc już o tym jak cudowny jest odlot po znieczuleniu ✨✈️✨ Gdybym tylko umiał - namalowałbym to co mam przed oczami (srogo pojechane wizje🔮😂), a że nie umiem to mogę tylko wyrazić zrozumienie dla Witkacego, który tak nonszalancko eksperymentował z ówczesnymi farmaceutykami. Początek ciekawostki - nazwy, oraz dawki leków czy używek zażytych w trakcie pracy umieszczał na swoich dziełach 🖼 (wiem, ta emotka do mistrza ma się jak jak siostry Godlewskie do Opery Narodowej, ale innej nie było). Przykład: Co. to kokaina, NP2 było oznaczeniem, ile dni Witkacy nie palił, FZZ to fajka z zaciąganiem się, natomiast FBZ – bez zaciągania. Koniec ciekawostki.

Wszyscy fani Filipa życzą mu szybkiego powrotu do pełnej sprawności. My dołączamy się do życzeń!

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • robson (gość)

    przestal jesc mieso i od razu do szpitala...

    06.11.2019 18:00

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×