"Big Brother". Finaliści i Agnieszka Woźniak-Starak z wyjątkowym wejściem na konferencji po finale programu!

Finaliści i prowadzący "Big Brother" pojawili się na pierwszej po finale konferencji programu. Agnieszka Woźniak-Starak miała wyjątkowe wejście. Zobacz wideo i zdjęcia ze spotkania z mediami!

Multimedia

W niedzielę (16.06) zakończył się "Big Brother". Program decyzją widzów wygrała Magdalena Wójcik, która wróci do domu ze 100 tys. złotych. W show wzięło udział 16 uczestników. Czwórka z nich spędziła w domu Wielkiego Brata aż 90 dni.

Madzia i Oleh wytłumczyli sobie wszystko i będą razem?! "Nadal mam jego wisiorek!"Zobacz więcej

Finaliści i prowadzący spotkali się z przedstawicielami mediów, aby porozmawiać o tym, co działo się w powracającym po latach reality show. Agnieszka Woźniak-Stark, która w tej edycji prowadziła niedzielne programy na żywo "Big Brother Arena" przyjechała na konferencję oldschoolowym czerwonym samochodem. Jak zaprezentowali się Madzia, Bartek, Igor i Radek? Zobacz, jak finaliści pozowali reporterom na ściance!

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • kolo (gość)

    na szczęście społeczeństwo wybrało tolerancję i brak negatywnych emocji - gdyby program wygrał narodowiec Radek lub obity mózg Igor , trzeba by uciekać z tego januszowa :) wtórni analfabeci

    19.06.2019 13:35

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×