"Big Brother". Gabi Drzewiecka o Agnieszce Woźniak-Starak: Muszę wejść w jej buty

Gabi Drzewiecka została prowadzącą "Big Brothera" w trudnych okolicznościach. Agnieszka Woźniak-Starak przeżywa żałobę po swoim mężu, Piotrze Woźniaku-Staraku. Jak Gabi zareagowała na propozycję władz TVN?

Multimedia

"Big Brother" nowa edycja o 13 września w TVN7 i Player - sprawdź program tv

Po niespodziewanej i tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka, Agnieszka Woźniak-Starak postanowiła zrezygnować z prowadzenia programu "Big Brother". Prezenterka nie raz zaznaczała, że to dla niej bardzo ważny projekt. W jesiennej edycji zastąpi ją Gabi Drzewiecka.

Agnieszka Woźniak-Starak i Małgorzata Ohme wkręciły widzów! Co zrobiły?Zobacz więcej

Okoliczności, w których przyszło Gabi Drzewieckiej zmierzyć się z nowym wyzwaniem są bardzo trudne, o czym mówi sama dziennikarka. - Trudno się cieszyć, bo najpierw pomyślałam o Adze, która kochała ten program i uczestników. Nie mogła doczekać się nowej edycji, bardzo się na nią cieszyła - wskazuje Drzewiecka.

OGLĄDAJ nowe odcinki seriali i programów kanałów TVN wcześniej niż w TV!

Okazuje się także, że Gabi i Agnieszka Woźniak-Starak znają się od wielu lat i - jak podkreśla nowa prowadząca "Big Brothera" - bardzo się lubią. - Aga postawiła poprzeczkę bardzo wysoko (...) Ona zawsze okazywała mi wiele wsparcia. Myślami jestem totalnie z nią. Trudne zadanie mnie czeka, bo muszę wejść w jej buty - dodaje Drzewiecka.

Gabi Drzewiecka o zastępstwie Agnieszki Woźniak-Starak: Ta decyzja była dla mnie ciężkaZobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×