"Big Brother". Igor Jakubowski i Angelika Głaczkowska jednak nie są parą? Wyjaśniają, czy umawiają się na ustawki z paparazzi!

Czy Igor Jakubowski i Angelika Głaczkowska są parą? Trzeba przyznać, że bohaterowie programu "Big Brother" skutecznie potrafią robić szum wokół swoich osób! Mamy wyjaśnienia, czy są parą oraz czy... umawiają się na ustawki z paparazzi!

Multimedia

Jak Igor i Angelika odnoszą się do komentarzy internautów, że umawiają się na ustawki z paparazzi? Uczestnicy „Big Brothera” stanowczo zaprzeczyli tym domysłom.

Igor Jakubowski i Angelika Głaczkowska są parą? Spędzają razem wakacje!Zobacz więcej

Nie pomyślelibyśmy, że nawet idąc do parku pobiegać może się coś takiego przytrafić. Chyba będziemy musieli korzystać z klimatyzowanych siłowni - stwierdziła Angelika. Każdy ma prawo w internecie powiedzieć to, co sądzi na dany temat - dodał Igor.

Co jeszcze powiedzieli Igor Jakubowski i Angelika Głaczkowska? Sprawdźcie!

Źródło: przeAmbitni.pl/x-news

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gość. (gość)

    Ludzie jakie piszecie wstrętne rzeczy!!! Wstyd!!!! To tylko świadczy o Was zle!!! Oni są bardzo fajni.

    11.07.2019 15:17
  • Gosc (gość)

    Bardzo miła para. 👍 wspólne zainteresowania, jeżeli będą chcieć to napewno się uda. 🍀

    11.07.2019 15:13
  • Madzia (gość)

    Haha , wyrzuć te buty Andzeliko. Ale wpadka.

    09.07.2019 15:49
  • Tadzik (gość)

    Zauważyliście? Algida wygląda jakby miała zespół downa. Ta jej dziwna twarz...

    09.07.2019 06:30
  • b.s. (gość)

    Super parą

    08.07.2019 18:44
  • Wiola (gość)

    Te wychodzące palce w butach. Haha padłam jak zobaczyłam

    08.07.2019 18:17
  • Realistka (gość)

    No cóż...odnoszę wrażenie ,że obydwoje mijają się z prawdą.przykre nie mają odwagi powiedzieć wprost.jest super i to nasza sprawa.Angelika przewraca oczami,kpina na twarzy,strasznie pewna siebie kobieta.ja określam taki stan zachowania niskim poczuciem wartości i falszerstwem u kobiet. Igora lubię aczkolwiek chłopak moim zdaniem zagubiony ,jeszcze kształtuje charakter mężczyzny.

    08.07.2019 12:31
  • MychOi (gość)

    Tragicznie dobrane buty.

    08.07.2019 12:31
  • Xd (gość)

    Madzia jest najlepsza

    08.07.2019 12:02
  • Ghost (gość)

    Para debili, a on to normalnie ma z ryjem coś nie tak rzygać mi się chcę jak go widzę i to jego wypowiadanie się. Dzi*** i pierd***** żigolo.

    08.07.2019 10:20
  • Ola (gość)

    Zabawny mały paluszek u Andzeliki hahaha

    08.07.2019 09:41
  • Kumuka (gość)

    W to wszystko wierzą tylko dzieciaki 14+Panna Andżelika wyszla z programu A tu hejt i cisza i jak tu zarobić kawskę?więc poczekala na Igora i na jego twarzy się promuje.To samo Oleh.Jesli ktoś wierzy w te "milosci"to jest debilem.A czas goni od września 2-ga edycja.

    08.07.2019 07:56
  • Endi (gość)

    Banda dziwakow, ludzi bez pomysłu z naciskiem na szklany ekran. Nic sobą nie prezentują a rozgłosu szukają . Nie udało się w kraju to pojechali szukać za granicą ..tam nie wychodzi to może damy się na 3 miesiące zamknąć pod okiem kamer przez 24 na h...moze komus dobrze zrobimy pod kołdrą i będziemy sławni ?

    08.07.2019 06:09
  • Kaczkowski (gość)

    Koleś wygląda jakby miał udar.

    08.07.2019 04:50
  • Xxxx (gość)

    Do: A Skoro cię co nie interesuje to po co to oglądasz, żeby to potem zhejtować? To nie ma sensu

    07.07.2019 22:59
  • Xxxx (gość)

    Super że oprócz Madzi i Oleha są pary z BB 😍

    07.07.2019 22:57
  • A (gość)

    A kogo to obchodzi ??!!??!!

    07.07.2019 22:50