"Big Brother". Igor Jakubowski i Angelika Głaczkowska o swojej miłości: To jest jak z bajki

Madzia Wójcik i Oleh Riaszeńczew to nie jedyna para, która zrodziła się dzięki programowi "Big Brother". Miłość dopadła także Angelikę Głaczkowską i Igora Jakubowskiego. Jak teraz wygląda ich wspólne życie?

Multimedia

Angelika i Igor z "Big Brothera" - miłość kwitnie!

Igor Jakubowski i Angelika Głaczkowska, którzy poznali się w programie "Big Brother" TVN7 wciąż są razem! Kiedy pojawili się na "domówce" w Domu Wielkiego Brata tuż przed rozpoczęciem 2. edycji widać było, że ich miłość kwitnie!

Igor Jakubowski i Angelika Głaczkowska zamieszkali razem! Bokser zamierza wydać rapową płytę?Zobacz więcej

Jak się okazuje, Igor i Angela mieszkają ze sobą już od jakiegoś czasu i często zdarza się tak, że są razem przez 24 godziny na dobę. - Najlepsza rzecz, jaką wynieśliśmy z tego programu to to, że mamy siebie nawzajem - stwierdza Igor. Angela dodaje przy tym, że Igor jest męską wersją jej samej. - Czasami coś sobie pomyślimy i oczekujemy od drugiej osoby, że nagle wpadnie na to, o co nam chodzi. I u nas właśnie tak jest - zdradza.

- Gdyby ktoś rok temu powiedział mi, co mnie spotka to powiedziałabym, żeby stuknął się w głowę (...) Warto jest starać się dla kogoś i życie singla wcale nie jest takie fajne - podsumowuje Angelika. Jak teraz wygląda ich życie? Zobacz wideo!

Oto nowi uczestnicy programu! Kto wejdzie do Domu Wielkiego Brata?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×