"Big Brother". Iza Mączka przeszła sporą metamorfozę po programie. Jak teraz wygląda?

Iza Mączka z "Big Brothera" jest aktywna w mediach społecznościowych i chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami ciekawostkami z życia prywatnego. Ostatnio na swoim Instagramie Iza pochwaliła się efektami swojej metamorfozy. Zobaczcie, jak zmieniła się uczestniczka reaktywowanego po latach "Big Brothera".

Multimedia

Iza Mączka to jedna z najsympatyczniejszych uczestniczek reaktywowanego po latach "Big Brothera". Kobieta, która opuściła dom Wielkiego Brata w 12. odcinku "Big Brother Arena" zyskała sympatię widzów, którzy teraz bacznie obserwują jej poczynania w mediach społecznościowych. Iza po odpadnięciu z programu uaktywniła się na Instagramie, gdzie chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami ciekawostkami z życia prywatnego.

Iza Mączka przeżywa trudne chwile. Sprawa jest bardzo poważna!Zobacz więcej

Iza Mączka sporo schudła!

Ostatnio Iza Mączka przeszła sporą przemianę. Na swoim Instagramie pokazała zdjęcia nowej szczupłej sylwetki i zdradziła czemu zawdzięcza swoją metamorfozę. Okazuje się, że przemiana uczestniczki "Big Brothera" to zasługa jej córki, która każe jej biegać.

Te spodnie przeleżały w mojej szafie ponad dwa lata, bo zwyczajnie się w nie nie mieściłam - podpisała jedno ze zdjęć Iza Mączka z "Big Brothera".

W galerii możecie zobaczyć zdjęcia Izy podczas pobytu w domu Wielkiego Brata oraz zaraz po jego opuszczeniu. Różnica jest ogromna!

Zobacz galerię

*Źródło: TVN/x-news

KIM JEST IZABELA MĄCZKA?

Izabela Mączka jest mamą dwóch córek i syna. Z ich ojcem rozstała się 10 lat temu, ponieważ – jak sama stwierdziła – niektórzy nie nadają się do bycia rodzicami. Bycie mamą łączy z intensywną pracą w korporacji – sama nazwała się tytanem pracy. Na co dzień zajmuje się sprzedażą powierzchni reklamowych.

Mieszka i pracuje w Warszawie, i jak na mieszkankę stolicy przystało, jest bardzo otwarta i tolerancyjna. Ma do siebie dystans i potrafi zażartować na swój temat, a gdy sytuacja temu sprzyja, chętnie dzieli się historiami ze swojego życia.

Mieszkanie z dwiema dorastającymi córkami sprawiło, że Izabela doskonale odnalazła się wśród młodszych uczestników Big Brothera, którzy często zachowują się wulgarnie lub prezentują mieszkańcom swoje głupkowate pomysły. Mimo że Iza ma 42 lata, między nią a pozostałymi mieszkańcami Domu Wielkiego Brata nie widać różnicy wieku. Potrafi rozmawiać na każdy temat i nie wstydzi się poruszać intymnych kwestii.

Najbardziej na świecie brzydzi się kłamstwem, a do programu przyszła z nadzieją, że odzyska wiarę w ludzi. Co ciekawe, decyzję o udziale w programie Big Brother podjęła całkiem spontanicznie, kiedy jej córki zażartowały, że powinna wziąć udział.

Komentarze

Skomentuj
  • APatia (gość)

    Baba po 40 a nie potrafi obiadu ugotować. Za to na sesje zdjęciowe przy meblościankach i retusz ma czas 🤣😂

    29.07.2019 07:02
  • Paula (gość)

    Świetna metamorfoza, dużo zdrowiej!! Najlepsze zdjęcie gdzie Iza leży na klatce :D

    28.07.2019 21:41

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×