"Big Brother". Iza Mączka przeżywa trudne chwile. Sprawa jest bardzo poważna, bo chodzi o jej syna!

Iza Mączka z programu "Big Brother" postanowiła podzielić się z fanami trudnymi przeżyciami. Syn uczestniczki programu TVN7 uległ w czwartek (27.06) poważnemu wypadkowi i trafił do szpitala. "Odebrałam telefon, którego nie chciałby odebrać żaden rodzic" - napisała Mączka. Co dolega jej dziecku?

Multimedia

Syn Izy Mączki z "Big Brothera" miał wypadek

Izabela Mączka z "Big Brothera" jest mamą dwóch córek i syna. Z ich ojcem rozstała się 10 lat temu, ponieważ – jak twierdzi – niektórzy nie nadają się do bycia rodzicami. Iza bycie mamą łączy na co dzień z pracą w jednej z warszawskich korporacji. W piątek (28.06) uczestniczka "Big Brothera" podzieliła się z fanami na Instagramie smutną informacją - jej syn Kacper uległ poważnemu wypadkowi na motocyklu.

Mój syn miał wczoraj wypadek. Odebrałam telefon, którego nie chciałby odebrać żaden rodzic. Poczułam, że w jednej chwili postarzałam się o 10 lat. Nie było w tym brawury, głupoty, nie miał znaczenia fakt, że to motocykl...to była chwila...która mogła zmienić świat. - napisała Iza Mączka.

Igor Jakubowski i Angelika Głaczkowska są parą? Spędzają razem wakacje!Zobacz więcej

W dalszej części wpisu Mączka wyjaśniła, że jej dziecko jest poobijane, a składanie dłoni trwało aż trzy godziny. Ręka chłopaka jest cała poszarpana i złamana w siedmiu miejscach.

Urodziny spędzi w szpitalu, ale najważniejsze, że żyje. Po co to pisze?...żebyście nie gubili perspektywy, dbali o siebie i najbliższych, celebrowali chwilę, pamiętali o tym co ważne, nie ulegali złym emocjom, które podpowiadają złe rozwiązania, potrafili oddzielić to co istotne od tego co miałkie, sztuczne, plastikowe i pamiętali o ludziach których macie przy sobie. Kochajcie ich tak, jak umiecie najlepiej. Czasami wystarczy chwila, która może zmienić świat...chwila... Ta sytuacja pokazała też jedną rzecz..bardzo piękną. Mój syn i ja otaczamy się wspaniałymi przyjaciółmi, z których część stawiła się w szpitalu w jednej chwili, żeby nas wesprzeć i pomóc - czytamy w dalszej części wpisu uczestniczki "Big Brothera".

Synowi Izy Mączki z "Big Brothera" życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Zobacz galerię

*Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • zoja (gość)

    Żal chłopaka , niech mu sie łapka goi !!:):):):) .Ale jego matka ...po co ta seria starych zdjęć,,zeby przypomniec kto to jest Iza Mączka...Nie cierpie tej baby!

    01.07.2019 18:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×