"Big Brother". Jola Rutowicz chwali się bratem? Dawna celebrytka zdradza sekret swojej perfekcyjnej figury!

Jola Rutowicz przed laty była jedną z najbardziej kontrowersyjnych polskich celebrytek. Zwyciężczyni 4. edycji programu "Big Brother" i finalistka jego "vipowskiej" odnogi jest coraz bardziej aktywna w mediach społecznościowych! Zobaczcie, jak teraz żyje Jola Rutowicz!

Multimedia

Jola Rutowicz to postać, której starszym Internautom przedstawiać raczej nie trzeba. Przed laty było o niej głośno, zarówno za sprawą zwycięstwa w 4. edycji programu "Big Brother", jak i domniemanego związku z Jarosławem Jakimowiczem, który zaowocował wspólnym programem telewizyjnym.

Stylówki Joli Rutowicz nie dało się podrobić; długie czarne włosy, tipsy i jednorożec pod pachą - jednych to śmieszyło, innym imponowało. Na pewno sprawiało, że Jola Rutowicz była oryginalna i konsekwentnie trzymała się swojego stylu. Sama po latach przyznała, że była to wykreowana postać, dlatego później wycofała się z showbiznesu.

Przed laty Jola Rutowicz była gwiazdą telewizji i znała ją cała Polska! Jak dzisiaj wygląda kontrowersyjna celebrytka?Zobacz więcej

Jednak widać, że showbiznes wciąż kusi Jolę Rutowicz. Dawna celebrytka, która od lat wiedzie bajkowe życie w Stanach Zjednoczonych, jest coraz bardziej aktywna w mediach społecznościowych. Niedawno postanowiła... pochwalić się bratem! W galerii znajdziecie zdjęcie Joli z pewnym mężczyzną, które opatrzyła podpisem:

With my brother :)

Do tego Jolanta Rutowicz postanowiła wyjawić przepis na perfekcyjną figurę! Na pytanie jednej z Internautek odpowiedziała:

Jen mało jak kotek :) Małe porcje, nie przepadam za słodyczami, czekolada mnie w ogóle nie interesuje. Może leżeć przede mną, a jej nie ruszę :) Wolę owoce :)

Myślicie, że Jola Rutowicz jeszcze wróci do Polski i weźmie udział w jakimś telewizyjnym show? Nie wierzymy, że nie otrzymuje propozycji...

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • pf (gość)

  stara wieśniara z parczewa

  20.05.2021 08:49
 • szc (gość)

  ale to wy ją promujecie pisząc o niej. macie schize?

  19.05.2021 17:34
 • kikartan (gość)

  to jest ta wiesniara od jednorożców???

  17.05.2021 05:46

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×