"Big Brother". Justyna Żak ukarana za złamanie regulaminu! Juszes opuści Dom Wielkiego Brata?

Justyna Żak ukarana za złamanie regulaminu "Big Brothera"! Wielki Brat zdecydował, że Juszes będzie musiała ponieść konsekwencje naruszenia dwóch punktów regulaminu. Czy opuści Dom Wielkiego Brata?

Multimedia

Co zrobiła Justyna?

Justyna Żak "Juszes" usłyszała, jaka kara spotka ją za złamanie regulaminu "Big Brothera". Razem z Tomkiem i Łukaszem jest nominowana do opuszczenia Domu Wielkiego Brata! Widzowie mogą głosować do niedzieli, 31 marca. Wtedy, w czasie programu "Big Brother Arena" dowiemy się, kto z tej trójki odpadnie z programu. Co zrobiła Justyna?

Pięściarz, Youtuberka i raper. Poznaj mieszkańców Domu Wielkiego Brata!Zobacz więcej

Juszes złamała dwa punkty regulaminu - najpierw wraz z Marleną Klimczyk typowały, który z uczestników ma największe szanse, żeby dojść do finału, a później rozmawiały zakrywając ręką mikroport. Widzowie nie mogli zatem usłyszeć, o co chodzi.

SPRAWDŹ, co dzieje się w Domu Wielkiego Brata na player+

Po tym, jak Wielki Brat ogłosił, że Justyna złamała regulamin, Youtuberka stwierdziła, że nie wiedziała, że łamie zasady. Jej zdaniem regulamin jest niejasny i nawet wielokrotne przeczytanie go, nic nie daje. Pozostali uczestnicy stwierdzili, że chyba tylko Juszes nie zrozumiała regulaminu.

Justyna Żak "Juszes" - kim jest?

Justyna ma 26 lat i pochodzi z Białegostoku. Jest świadoma swoich atutów jakimi są uroda, inteligencja, przedsiębiorczość i świadomie wykorzystuje je aby osiągnąć sukces. Jest inżynierem architektury wnętrz oraz YouTuberką o pseudonimie "Juszes". Dodatkowo ma swoją markę odzieżową. Zna trzy języki: angielski, niemiecki i hiszpański. Jest bardzo zaangażowana w promowanie weganizmu. Wchodząc do Domu Wielkiego Brata, miała nadzieję, że zainspiruje innych do zmiany swojej diety.

Marlena Klimczyk wyszła z Domu Wielkiego Brata! Kto będzie następny?Zobacz więcej

Zobacz galerię

"Big Brother" - kiedy oglądać?

Nowy "Big Brother" nie jest realizowany w studiu telewizyjnym. Emisja programu odbywa się od poniedziałku do piątku o godz. 20:00. Oprócz tego, w ciągu dnia oglądać można "Big Brother - Pobudka" (godz. 9:50), "Big Brother - Popołudnie" (godz. 13:35), "Big Brother - Podwieczorek" (godz. 16:40) oraz "Big Brother - Nocą" (godz. 23:15). Wtedy odbywają się będą wejścia antenowe live, które trwają kilka minut.

Od poniedziałku do czwartku po godz. 23:00 oglądamy "Big Brother Nocą", w którym do interaktywnego studio będą zapraszani dziennikarze i celebryci, na bieżąco omawiający wydarzenia z odciętego od świata domu. W soboty o godz. 20:00 pokazywany jest "Big Brother Raport", w czasie którego goście specjalni będą zastanawiać się nad dwójką nominowanych do opuszczenia programu. Również w soboty, ale po godz. 23:00, obejrzeć można "Big Brother Nocą+" - tutaj żadna ciekawostka, gorąca akcja ani ostry przypał, nie będą owiane tajemnicą. Kto odpadł, a kto zostaje w Domu Wielkiego Brata dowiadujemy się w niedziele o godz. 20:00, oglądając "Big Brother Arena". Dodatkowo, na Player.pl można w każdej chwili sprawdzić, co dzieje się w Domu Wielkiego Brata.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×