"Big Brother". Karna nominacja trzech uczestników rozwścieczyła widzów! Wielki Brat zachował się nieetycznie?

Podczas wtorkowej emisji "Big Brothera" doszło do niecodziennej sytuacji. Karnie nominowani przez Wielkiego Brata zostali: Izabela Mączka, Magda Wójcik oraz Oleh Riaszeńczew. Co przeskrobali?

Multimedia

"Big Brother" - co się wydarzyło?

We wtorek (17.04) Wielki Brat nominował karnie aż trzy osoby: Izabelę Mączkę, Magdę Wójcik oraz Oleha Riaszeńczewa. Wpływ na jego decyzję miało zachowanie uczestników podczas zadania "freeze challenge". W trakcie zabawy bohaterowie programu ustalony na znak mieli zastygać w bezruchu. W pewnym momencie do domu Wielkiego Brata wpuszczono jednak ukochanego psa Igora, a stęskniony właściciel z Angeliką i Olehem ruszył w kierunku swojego pupila. W tym momencie w Domu Wielkiego Brata zabrzmiał też sygnał, po którym uczestnicy mieli zastygnąć w bezruchu.

Dwie nowe osoby w programie! Kto zamieszkał w domu Wielkiego Brata?Zobacz więcej

Pomysł producentów nie spodobał się Igorowi. Uczestnik był wściekły, że w taki sposób wykorzystano jego psa. Po serii obelg pod adresem twórców programu, Wielki Brat postanowił postanowił ukarać osoby, które bawiły się z czworonogiem - każda z nich musiała wyznaczyć jednego uczestnika, który miał zostać nominowany do opuszczenia programu. Tym samym do nominowanych w niedzielę Kasi, Magdy Zając oraz Łukasza dołączyli jeszcze Izabela Mączka, Magda Wójcik i Oleh Riaszeńczew.

Edward Miszczak: "Netflix tego nie zrobi. To jest opowieść o Polakach dzisiaj"Zobacz więcej

Karna nominacja trzech uczestników rozwścieczyła we wtorkowy wieczór widzów. Internauci nie szczędzą też krytycznych słów pod adresem producentów "Big Brothera", którzy wykorzystali w programie psa.

Brak słów, ta edycja nie ma nic wspólnego z big brother z przed lat. Traktujecie ludzi jak przedmioty a mało tego bawicie się uczuciami zwierząt

Nie wierzę. powalony program. Co za niedowartościowany człowiek wymyśla te zasady… Szczyt chamstwa.

Ci, co wymyślili numer z psem, są poniżej krytyki. Kara za spontaniczny odruch empatii wobec ukochanego psa żenująca. Zamiast ratować program, dobijacie kolejne gwoździe do trumny tego programu

Wykorzystywanie Psa do podniesienia oglądalności jest słabe

A jak wy oceniacie to, co wydarzyło się w "Big Brotherze"? Producenci show zachowali się nieetycznie?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • kasias (gość)

    Bardzo, przepraszam, ale co to za bzdury, Zdarzenie mialo miejsce we wtorek, o ile mi wiadomo wczoraj Angelika siedziała jeszcze w sekretnym pokoju, to jak mogla razem z Igorem ruszyc w kierunku psa, weźcie sie ogranijcie, bo to co sie wyprawia swiadczy o tym, ze traktujecie ludzi jako glupich, sorry. Nie trzeba miec wysokiego iq zeby zauwazyc takiego nieścicsłoci, bo sa za konkretne.

    17.04.2019 13:16

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×