"Big Brother". Kasia Olek narzeka na zarobki w show-biznesie! Ile zarobiła w programie TVN7?

Kasia Olek opuściła dom Wielkiego Brata w 10. odcinku "Big Brother Arena". Uczestniczka w jednym z wywiadów opowiedziała o swojej sytuacji finansowej i o tym, ile zarobiła w programie TVN7. Ma powody do narzekania?

Multimedia

Kasia Olek to 23-letnia wokalistka jazzowa. Zajmuje się też fotografią. Jej największym osiągnięciem do tej pory było reprezentowanie Polski na festiwalu w Azerbejdżanie. W jej życiu ważną rolę odgrywa mama, której Kasia zawdzięcza poczucie własnej wartości i śmiałość do wyrażania opinii - nawet tych kontrowersyjnych. Kasia Olek opuściła dom Wielkiego Brata w 10. odcinku "Big Brother Arena". - Jestem zachwycona, że udało mi się w tym domu być dwa miesiące - powiedziała tuż po wyjściu i zapowiedziała, że teraz wybuchnie, bo chce zostać gwiazdą.

Będzie drugi sezon "Big Brothera"? To już prawie pewne!Zobacz więcej

Kasia Olek udzieliła już pierwszego wywiadu po opuszczeniu domu Wielkiego Brata. W rozmowie z portalem Pomponik.pl opowiedziała o tym, ile zarobiła w telewizyjnym reality show. Uczestniczka nie podała konkretnej kwoty, ale kiedy dziennikarz zapytał ją, czy udało się jej zarobić więcej, niż wynosi średnia krajowa, czyli 3600 złotych netto, dziewczyna odparła:

Nie. Mało zarobiłam. Nadal jestem biedna. Nie jest to wielka kasa, którą zarabiamy po wyjściu - wyznała uczestniczka "Big Brothera".

"Big Brother" - nominacje

Przypominamy, że po wyjściu Kasi przyszedł czas na nowe nominacje. W 10. odcinku "Big Brother Arena" do opuszczeniu domu Wielkiego Brata nominowani zostali: Łukasz Darłak i Magda Zając!

Zobacz galerię

"Big Brother" - kiedy oglądać?

Nowy "Big Brother" nie jest realizowany w studiu telewizyjnym. Emisja programu odbywa się od poniedziałku do piątku o godz. 20:00. Oprócz tego, w ciągu dnia oglądać można "Big Brother - Pobudka" (godz. 9:50), "Big Brother - Popołudnie" (godz. 13:35), "Big Brother - Podwieczorek" (godz. 16:40) oraz "Big Brother - Nocą" (godz. 23:15). Wtedy odbywają się będą wejścia antenowe live, które trwają kilka minut.

SPRAWDŹ, co dzieje się w Domu Wielkiego Brata na player+

Od poniedziałku do czwartku po godz. 23:00 oglądamy "Big Brother Nocą", w którym do interaktywnego studio będą zapraszani dziennikarze i celebryci, na bieżąco omawiający wydarzenia z odciętego od świata domu. W soboty o godz. 20:00 pokazywany jest "Big Brother Raport", w czasie którego goście specjalni będą zastanawiać się nad dwójką nominowanych do opuszczenia programu. Również w soboty, ale po godz. 23:00, obejrzeć można "Big Brother Nocą+" - tutaj żadna ciekawostka, gorąca akcja ani ostry przypał, nie będą owiane tajemnicą. Kto odpadł, a kto zostaje w Domu Wielkiego Brata dowiadujemy się w niedziele o godz. 20:00, oglądając "Big Brother Arena". Dodatkowo, na Player.pl można w każdej chwili sprawdzić, co dzieje się w Domu Wielkiego Brata.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×