"Big Brother". Kiedy premiera? Nowa edycja kilka razy dziennie w TVN7!

Nowa edycja "Big Brothera" rusza w marcu 2019! TVN7 przez 98 dni będzie pokazywać, co dzieje się u zamkniętych w Domu Wielkiego Brata uczestników. Kiedy premierowy odcinek? Poznaj szczegóły!

Multimedia

"Big Brother" od niedzieli, 17.03.2019 o godz. 20:00 w TVN7! - sprawdź program tv

Już w niedzielę, 17 marca, w trwającym dwie godziny programie poznamy 15 uczestników, którzy wprowadzą się do Domu Wielkiego Brata. Ogłoszone zostaną też nazwiska prowadzących, którzy będą czuwać nad mieszkańcami. Reality show, który po 11 latach wraca do polskiej telewizji będzie trwał 98 dni - aż do finału, który odbędzie się 16 czerwca.

Martyna Wojciechowska nie chciała znowu poprowadzić programu? Zobacz więcej

Nowy "Big Brother" nie będzie realizowany w studiu telewizyjnym. Emisja programu odbywać się będzie od poniedziałku do piątku o godz. 20:00. O godz. 23:15 pokazywany będzie "Big Brother Extra", na który składać się będą materiały dodatkowe, które zostały zarejestrowane, ale nie trafiły do głównego wydania. Oprócz tego, w ciągu dnia obejrzeć będzie można "Big Brother - Pobudka" (godz. 9.50), "Big Brother - Popołudnie" (godz. 13.35) oraz "Big Brother - Podwieczorek" (godz. 16.40). Wtedy odbywać się będą wejścia antenowe live, które potrwają kilka minut.

Mieszkańcy Domu Wielkiego Brata będą się nominować do opuszczenia programu. To widzowie zdecydują, kto będzie musiał wrócić do prawdziwego życia. W każdą niedzielę o 20:00 pokazywany będzie odcinek na żywo, w którym Agnieszka Woźniak-Starak podsumuje, co wydarzyło się przez tydzień, porozmawia z gośćmi i rodzinami mieszkańców Domu oraz powita uczestnika odpadającego z "Big Brothera".

Manuela, Gulczas i Janusz Dzięcioł po latach! Co powiedzieli w "Dzień Dobry TVN"?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×