"Big Brother". Kiedyś była gwiazdą i najmłodszą uczestniczką 1. edycji "Big Brothera"! Dzisiaj Karolina Pachniewicz jest babcią! Czym się zajmuje?

Rok 2001 był przełomowy dla polskiej telewizji. To właśnie w marcu 2001 roku telewizja TVN ruszyła z programem, który w pewnym sensie odmienił oblicze polskiej telewizji. Oczywiście chodzi o "Big Brothera", który wówczas mógł szokować, ale gdyby porównać go do niektórych dzisiejszych audycji, to wówczas był to dość niewinny program. Sprawdźcie, jak przez ten czas zmieniło się życie jednej z gwiazd 1. edycji polskiego "Big Brothera", Karoliny Pachniewicz, która wówczas była najmłodszą uczestniczką kontrowersyjnego show!

Multimedia

JAK SIĘ ZMIENIŁA KAROLINA PACHNIEWICZ Z "BIG BROTHERA"?

Gdy Karolina Pachniewicz wchodziła do domu "Wielkiego Brata", miała 21 lat i była najmłodszą uczestniczką show. Szybko zdobyła sympatię domowników oraz widzów, chociaż Gulczasa czasem irytowała już słynnym powiedzeniem "Gulczas, a jak myślisz..,.", które później nie tylko stało się legendarne, ale wręcz posłużyło za tytuł filmu Jerzego Gruzy, który zapragnął nakręcić komedię z bohaterami "Big Brothera" w rolach głównych.

Karolina Pachniewicz w "Big Brotherze" poznała także miłość, jednak związek z Grzegorzem Mielcem nie przetrwał próby czasu. Warto jednak dodać, że oboje do dzisiaj mają ze sobą kontakt i pozostają w dobrych relacjach.

Był znany przez wszystkich Polaków! Gotował, śpiewał i grał w piłkę z Witoldem Pasztem. Czym zajmuje się dzisiaj?Zobacz więcej

Pachniewicz po wyjściu z domu "Wielkiego Brata" zniknęła z mediów i skupiła się na nauce. Dzisiaj Karolina Pachniewicz mieszka w Wielkiej Brytanii, gdzie pracuje w szpitalu oraz żyje ze swoim partnerem Davidem. Pachniewicz nie ma dzieci, ale została... przyszywaną babcią! Przy zdjęciu dziecka na swoim Instagramie umieściła następujący opis:

Kochani to jest moja przyszywana wnuczka Delilah. Davida corki dzidzia. Moj malutki skarbus.

Kilka lat temu Karolina Pachniewicz nagrywała filmy na YouTube, ale wszystko wskazuje, że już zrezygnowała z tego zajęcia. W jednym z filmów wypowiedziała się na temat filmu "Gulczas, a jak myślisz...".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Jozef (gość)

    Lata 2001-2006 końcówka normalnych czasow. Potem to już wiemy jak jest.

    26.12.2021 20:56
  • nhan (gość)

    jakie to byly czasy

    17.06.2020 07:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×