"Big Brother. Klaudia Marchewka o wyjściu z domu Wielkiego Brata: Tam była mocna gra na emocjach

Klaudia Marchewka opuściła już dom Wielkiego Brata. Uczestniczka "Big Brothera" opowiedziała w "Dzień Dobry TVN" jak będzie wspominać program. Co ją najbardziej zaskoczyło?

Multimedia

Klaudia Marchewka odpadła z „Big Brothera”. Jak możemy przeczytać na stronie TVN7, Klaudia to wulkan energii, czym natychmiast zjednuje sobie ludzi. Łączy w sobie cechy dość skrajne. Z pozoru delikatna, młoda kobieta, jednak w głębi serca twarda i uparta. Pracuje jako kierowca karetki oraz ochroniarz imprez masowych. W sytuacji zagrożenia z łatwością umiałaby się obronić, gdyż trenowała sztuki walki Muay Thai. Odrzuca słodki, kobiecy wygląd - z wyboru jest typem chłopczycy. Regularnie bierze udział w maratonach, a jej największym osiągnięciem jest maraton w Singapurze. Lubi się otaczać pozytywnymi ludźmi, ponieważ sama jest pełna optymizmu i radości.

Dwie nowe osoby w programie! Kto zamieszkał w domu Wielkiego Brata?Zobacz więcej

Jak Klaudia Marchewka wspominała w "Dzień Dobry TVN" udział w show? –Miałam zupełnie inne wyobrażenie – zdradziła. –Wydawało mi się, że jestem silniejsza – dodała. Gościem był też były uczestnik programu Maciej Borowicz, który komentował to, co wydarzyło się w domu Wielkiego Brata.

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×