"Big Brother". Klaudiusz Sevković był gwiazdą telewizji. Jego córka zniewala urodą!

Klaudiusz Sevković to prawdziwa legenda 1. edycji polskiego "Big Brothera". Znają go chyba wszyscy, jednak niewielu wie, że celebryta ma piękną córkę! Vanessa Sevković bryluje w mediach społecznościowych!

Multimedia

Klaudiusz Sevković był gwiazdą telewizji. Jego córka zniewala urodą!

Klaudiusz Sevković już w programie "Big Brother" podkreślał, jak bardzo ważna dla niego jest rodzina. Wraz z żoną Caroline doczekał się dwójki dzieci - starszej córki Vanessy i młodszego syna Tigera.

Vanessa Sevković miała 5 lat, gdy jej tata był w programie TVN i rodziła się jego sława. Słabo pamięta ten czas, a sławę ojca zna praktycznie wyłącznie z opowieści. Nic dziwnego, bowiem piękna 25-latka od dawna mieszka w Monachium, więc polska sława jej ojca jest dla niej czymś nieznanym.

Piotr Hubert Langfort i Mariola Baruk razem zamieszkają? Senior uchylił rąbka tajemnicy!Zobacz więcej

Jakiś czas temu Vanessa pojawiła się wraz z Klaudiuszem w programie "Dzień Dobry TVN", gdzie wyznała, że sama też chętnie dałaby się zamknąć w "Big Brotherze", ale... niemieckim! Dlaczego nie polskim? Wyjaśnienie było proste:

Dałabym się zamknąć w domu Wielkiego Brata, ale ja mam problem z tym, że nie znam polski dobrze. Oni mają taki slang polski. Dla was to jest normalne, rozumiecie to… Ja w Monachium mieszkam całe życie.

Vanessa Sevković jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie możemy podziwiać jej kolejne zdjęcia. Widać, że 25-latka uwielbia aktywny tryb życia. Ciągle jest w podróży! Zobaczcie, jak wygląda Vanessa Sevković!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Kaśka (gość)

  Szkoda czasu na bzdury.. Co sobą prezentuje Pan Klaudiusz tudzież Jego Córka Vanessa?.( większość młodych dziewcząt jest piękna - zdobi je mlodość) Ale być moze to idole ludzi oglądających takie programy jak BigBrother.

  15.08.2022 11:47
 • Kazik (gość)

  Jebana lampucera

  26.01.2022 23:00
 • Małgoś (gość)

  Kogo to interesuje?????

  28.10.2020 18:26
 • buzer-faja (gość)

  Sexowna...będą chłopcy ruchać...będą...brava dla TATY!

  28.10.2020 18:16
 • Mam (gość)

  Jak można tak tytułować, ojciec czy matka chwała się zawsze pięknymi dziećmi a nie sexownymi

  28.10.2020 18:07

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×