"Big Brother". Klaudiusz Sevković kiedyś był gwiazdą polskiego showbiznesu! Jak zmienił się uczestnik 1. edycji "Big Brothera"?

4 marca 2001 roku na antenie telewizji TVN wystartował kultowy i przełomowy program "Big Brother", który zmienił oblicze polskiej telewizji. Po "Big Brotherze" w mediach już nigdy nic nie było takie samo! Jedną z gwiazd 1. edycji show był Klaudiusz Sevković, który potem zawładnął polskim showbiznesem! Zobaczcie, jak przez lata zmienił się Klaudiusz!

Multimedia

Pierwsza edycja polskiego "Big Brothera" jest już kultowa. Ogromna w tym zasługa zróżnicowanych i charyzmatycznych uczestników, którzy pobytowi w Domu Wielkiego Brata nadali koloryt. Zapewne wszyscy pamiętają ponętną Monikę, wiecznie śmiejącą się Manuelę, twardego "Gulczasa" czy Klaudiusza, który wręcz brylował w show!

Od startu 1. edycji "Big Brothera" minęło 19 lat, więc to doskonała okazja, aby sprawdzić, co obecnie dzieje się u Klaudiusza Sevkovića i zobaczyć, jak przez lata zmienił się gwiazdor programu "Big Brother"!

Mieszkańcy Domu Wielkiego Brata w Niemczech nie wiedzą o epidemii koronawirusa!Zobacz więcej

Klaudiusz Sevković urodził się 26 września 1970 roku w Świętochłowicach i początkowo był kucharzem. Po programie "Big Brother", wraz z innymi uczestnikami show, zagrał w filmie Jerzego Gruzy pt. "Gulczas, a jak myślisz...", a następnie doczekał się własnego programu kulinarnego na antenie TVN pt. "Wielka niespodzianka Klaudiusza". W późniejszych latach został twarzą Telezakupów Mango, w 2004 roku wziął udział w programie "Bar 4 – Złoto dla Zuchwałych". W telewizji Silesia prowadził program "Klaudiusz & Cooking".

Ponadto Klaudiusz wydał płytę pt. "Optymista", na której pojawił się Norbi oraz jest autorem dwóch książek: "Sękocin od kuchni" (2001) i "Smak sukcesu" (20016). Później Klaudiusz był menedżerem polskiej reprezentacji kobiet w piłce ręcznej, a obecnie pasjonuje się golfem.

Zobaczcie, jak zmieniał się Klaudiusz Sevković!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • rad (gość)

  ha ha 😄

  24.03.2020 04:21
 • Mychu (gość)

  Ja pierdziele... on już wydał książkę w 20016 roku. 😉. To wtedy będą jeszcze książki?

  23.03.2020 20:59

Dodaj komentarz

 • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×