"Big Brother". Klaudiusz Sevković wypoczywa z córką Vanessą w Dubaju. Te wakacje z pewnością są luksusowe! Zobacz zdjęcia!

Dwadzieścia lat po pierwszej edycji polskiego "Big Brothera" jeden z najbardziej rozpoznawalnych uczestników, kucharz Klaudiusz Sevković jest jednym z niewielu, którym po programie życie wspaniale się ułożyło. Właśnie teraz odpoczywa w luksusowym Dubaju wraz z córką.

Multimedia

Klaudiusz Sevković, córka Vanessa i ich dubajska bajka

Sevković jest biznesmenem, prezesem żeńskiego klubu sportowego KPR Ruch Chorzów, project managerem Silesia Business&Life - firmy powiązanej z The Global Golf Tourism Organisation. Jest również dumny ze swojej rodziny - angielsko-austriackiej żony Caroline i urodzonych w Niemczech dzieci, Vanessy i Tigera. Wraz z małżonką i dorosłymi już pociechami mieszka w Talfkirchen. Jest także związany z Chorzowem. Klaudiusz ma bałkańsko-śląskie korzenie:

Mój dziadek był Serbem (...) Moja babcia była za to Ślązaczką, po której mam jakieś korzenie niemieckie i polskie - powiedział w wywiadzie dla Pikio.

Klaudiusz Sevković pochwalił się córką! Wyrosła na seksowną kobietę! Podobna do ojca?Zobacz więcej

Przygoda Klaudiusza Sevkovicia z telewizją nie skończyła się na "Big Brotherze". W TVN miał własny program kulinarny "Wielka niespodzianka Klaudiusza" emitowany w TVN, prowadził audycje reklamowe w "Telezakupach" Mango, wziął udział w programie "Bar 4 – Złoto dla zuchwałych", a w telewizji Silesia był gospodarzem programu "Klaudiusz & Cooking".

Biały piasek, turkusowa woda, ekskluzywne pola golfowe, pyszne jedzenie w luksusowym hotelu - zobaczcie, jak wypoczywa "Sznikers"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ig (gość)

    Grzegorz Lato bis

    12.05.2021 20:07
  • Wasyl (gość)

    Kogo to interesuje??? Niech odpoczywaja jak maja za co i tyle w temacie

    12.05.2021 16:57

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×