"Big Brother". Łukasz Darłak ma traumę po programie! Jak poradził sobie z hejtem?

Łukasz Darłak z "Big Brothera" ma traumę po programie! Jak poradził sobie z hejtem, który wylał się na niego po tym, jak opuścił Dom Wielkiego Brata? Sprawdź, co powiedział nam na ten temat!

Multimedia

Łukasz ma traumę po "Big Brotherze"!

Udział w programie "Big Brother" wymaga ogromnej odwagi i pewności siebie. Po wyjściu z Domu Wielkiego Brata, gdzie nie ma dostępu do świata zewnętrznego, może okazać się, że odbiór danej osoby jest zupełnie inny niż można było się spodziewać. Łukasz Darłak przyznaje, że przytłoczyła go fala hejtu, jaka wylała się na niego.

Łukasz Darłak z "Big Brothera" w serialu TV4! Kogo zagra?Zobacz więcej

- Dla mnie ten program był bardzo trudny. Jak wyszedłem to byłem bardzo oszołomiony i musiałem mieć trochę czasu żeby sobie to wszystko poukładać - przyznaje Łukasz, który w "Big Brotherze" uznawany był za jedną z najbardziej wyrazistych i charyzmatycznych postaci.

Jak Łukasz poradził sobie z hejtem? - Wydaje mi się, że jestem z tego powodu trochę straumatyzowany - stwierdza Darłak. Czy bardziej przeżywał komentarze widzów, czy to, co działo się w Domu Wielkiego Brata? Zobacz wideo!

Gabi Drzewiecka o Agnieszce Woźniak-Starak: Muszę wejść w jej butyZobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×