"Big Brother". Madzia i Oleh wytłumczyli sobie wszystko i będą razem?! "Nadal mam jego wisiorek!"

Madzię i Oleha w "Big Brotherze" połączyła wyjątkowo bliska więź. Z czasem okazało się jednak, że chłopak nie był do końca szczery. Czy po wyjściu z Domu Wielkiego Brata będą chcieli zbudować związek?

Multimedia

W programie "Big Brother" Magda Wójcik i Oleh Riaszeńczew bardzo zbliżyli się do siebie. Młodszy o ponad 10 lat chłopak wyznał Madzi, że ją kocha. W ostatnich tygodniach dochodziło między nimi do namiętnych pocałunków, a noce spędzali w jednym łóżku. Od początku jednak Madzia była bardziej ostrożna z deklaracjami.

Agnieszka Woźniak-Starak i Małgorzata Ohme wkręciły widzów! Co zrobiły?Zobacz więcej

Kiedy Oleh opuścił Dom Wielkiego Brata, Madzia dowiedziała się, że jej sympatia kilka razy nominowała ją do wyjścia. Wójcik nie kryła zaskoczenia. Z kolei w finale, kiedy ogłoszono, że widzowie zdecydowali, że to właśnie Madzia wygrywa program, Oleh podbiegł do niej z bukietem kwiatów. Jaki ich relacja będzie wyglądała po zakończeniu programu?

- Na pewno dam szansę. Nadal mam jego wisiorek, więc trzymam kciuki za nas - powiedziała Madzia kilkanaście godzin po wyjściu z "Big Brothera". - Na pewno musimy pochodzić na randki, dogadać się, zobaczyć, jak zachowujemy się bez kamer. Mam trochę problem z zaufaniem do niego - dodaje. Czy ich związek ma szanse przetrwać?

Finaliści i Agnieszka Woźniak-Starak z wyjątkowym wejściem na konferencji po finale programu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • babcia Ania (gość)

  Olek walcz o te milosc jestes wspanialy madry chlopak mowi ci to babcia nie sluchaj celebrytow badz mily

  25.06.2019 19:21
 • Aska (gość)

  Madziu jeśli chcesz zbudować związek z z Olehem trzymaj Łukasza daleko od was,nie ufaj mu.

  19.06.2019 21:17
 • obserwatorka (gość)

  Oczywiście że ma, są cudowni, Oleh fantastyczny chłopak- młodziutki ale dużo nauczył się w programie i myślę że od Madzi przejmie dużo fajnych delikatnych zachowań i będą cudownym związkiem. Trzymam kciuki, tylko Łukasza odizolujcie. Madziu , Łukasz nie jest fajny, bardzo fałszywy- tu Oleh ma dużą rację.

  19.06.2019 08:22
 • Tak to widzę (gość)

  lada chwila ten niby związek się rozpadnie

  18.06.2019 12:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×