"Big Brother". Madzia podzieli się wygraną z Maffashion? Skąd zna popularną blogerkę?

Magda Wójcik - zwyciężczyni programu 'Big Brother" - zdradziła nam, co planuje zrobić z nagrodą. Powiedziała też, skąd zna popularną blogerkę Maffashion. Rozkręcą wspólny biznes?

Multimedia

Zwyciężczyni "Big Brothera" - Magda Wójcik na co dzień mieszka w Londynie. Tuż po wyjściu z Domu Wielkiego Brata zdradziła nam, czy zamierza wrócić na Wyspy, czy jednak zostanie w Polsce. - Na pewno pojadę niedługo żeby zobaczyć jak moje koty się mają - zapowiada. Nie ukrywa jednak, że chciałaby wykorzystać swoje "5 minut" w Polsce.

Dlaczego wygrała Magda Wójcik? Co urzekło widzów najbardziej?Zobacz więcej

Nagrodą główną w "Big Brotherze" było 100 tys. złotych oraz samochód. Co Madzia zamierza zrobić z wygranymi pieniędzmi? - Chciałabym założyć butik albo zrobić coś z modą. To jest moja pasja i to było moje marzenie od zawsze - wskazuje Wójcik. Jeszcze w czasie trwania show okazało się też, że Madzia dobrze zna się z Julią Kuczyńską - "Maffashion" - jedną z najpopularniejszych polskich blogerek modowych. Jak się poznały?

- Poznałyśmy się kilka lat temu, wydaje mi się... W tamtym roku byłyśmy razem na festiwalu, trochę przeżyłyśmy, bardzo się lubimy. Mam nadzieję, że będzie mnie wspierać - mówi Madzia. Czy połączy siły z Maffashion? Zobacz wideo!

Madzia i Oleh wytłumczyli sobie wszystko i będą razem?! "Nadal mam jego wisiorek!"Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×