"Big Brother". Magda Wójcik i Oleh Riaszeńczew o swoim związku po wyjściu z programu. Dogadują się coraz lepiej?

Magda Wójcik i Oleh Riaszeńczew to dwoje uczestników "Big Brother" TVN7, którzy jeszcze Domu Wielkiego Brata zaczęli czuć do siebie coś więcej niż tylko sympatię. Jak wygląda ich związek po kilku miesiącach od zakończenia programu?

Multimedia

Madzia i Oleh z "Big Brothera" - wciąż zakochani?

W programie "Big Brother" TVN7 wiele się działo, a jego uczestnicy wciąż są obecni w polskim show biznesie. Po wyjściu z Domu Wielkiego Brata Magda Wójcik i Oleh Riaszeńczew postanowili dać sobie szansę i spróbować zbudować prawdziwy związek.

Magda Wójcik w nowej edycji "Azja Express"? Zabierze ze sobą Maffashion?Zobacz więcej

Okazuje się, że Madzia i Oleh dogadują się teraz lepiej niż w programie! Ich uczucia nie wygasły, co więcej, ich relacja jest coraz bardziej ugruntowana. Niedawno Madzia i Oleh zamieszkali ze sobą, we dwójkę spędzają więc coraz więcej czasu. - Olo jest fajniejszy niż w programie - zaznacza zwyciężczyni "Big Brothera".

Ważne dla Madzi jest też to, że Oleh - mimo początkowych uprzedzeń - polubił się z jej ekscentrycznymi przyjaciółmi. - Nie można oceniać ludzi po wyglądzie - to kolejny przykład. Czasami pod dziwnym ubraniem kryje się coś mega fajnego - stwierdza Magda Wójcik.

Oto nowi uczestnicy programu! Kto wejdzie do Domu Wielkiego Brata?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Karolina (gość)

    To pasożyt.Ocknij się dziewczyno!

    08.09.2019 10:19

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×